Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась робоча нарада з питань організації місцевої пожежної охорони у селі Руська Поляна

Відбулась робоча нарада з питань організації місцевої пожежної охорони у селі Руська Поляна

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні робочої наради з питань організації місцевої пожежної охорони у селі Руська Поляна, яку проводив голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш за участю начальника Черкаського міськрайонного відділення управління ДСНС України в Черкаській області Андрія Хижняка, начальника місцевої пожежної охорони Черкаського району Андрія Шведа, сільського голови села Руська Поляна Олега Гриценка.

Як зазначив, голова районної ради Олексій Собко, що всі учасники наради прийшли до однієї думки, що з метою гарантування безпеки жителів сіл Геронимівки, Дубіївки, Хуторів, Степанок, Хацьок така пожежна охорона вкрай необхідна, враховуючи різні життєві обставини та природні коливання температури останні роки.

Її місце базування – село Руська Поляна. Сьогодні членами робочої наради випрацьовувався механізм дорожньої карти щодо реалізації даного проекту з урахуванням юридичних, земельних та будівельних аспектів.

В свою чергу сільський голова села Руська Поляна Олег Гриценко поінформував присутніх, що на сьогоднішній день проведена певна робота з інвесторами, які готові допомогти в ремонті та облаштуванні пожежної охорони.

На завершення голова районної ради Анатолій Яріш підсумував проведену нараду та зазначив, що ми всі хочемо разом створити 5-у пожежну команду в Руській Поляні, тому перш за все, ми маємо допомогти сільському голові та місцевій пожежній охороні району в організації та прийнятті правильних рішень щодо її ремонту та облаштуванні.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ