Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній підвели підсумки робочої поїздки до сіл Мошни та Тубільці

На апаратній підвели підсумки робочої поїздки до сіл Мошни та Тубільці

Сьогодні, 14 серпня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій підвели підсумки робочої поїздки до сіл Мошни та Тубільці, а також обговорили план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

Як зазначив, голова районної ради, акцент робочої поїздки полягав у вивченні стану доріг місцевого значення в даних населених пунктах та обговоренні шляхів їх подальшого відновлення і фінансування ремонтних робіт. Зі слів голови районної державної адміністрації Анатолія Яріша, відповідні відрізки дороги увійшли окремим додатком до обласної Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області на 2016-2018 роки, але за це ще мають проголосувати депутати обласної ради. Можливе фінансування може розпочатися не раніше 2018 року.

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради, а також голова ради звернув увагу на питаннях підготовки до відзначення Дня Прапора України та Дня Незалежності, які заплановані на 23 серпня 2017 року у селі Руська Поляна.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ