Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Очільники району оглянули ремонт доріг села Тубільці

Очільники району оглянули ремонт доріг села ТубільціОчільники району оглянули ремонт доріг села Тубільці

10 серпня 2017 року голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш за участю начальника управління економіки Володимира Гуні, начальника філії «Черкаська ДЕД» Олександра Приходька, начальника філії «Черкаський райавтодор» Олександра Рябка, сільського голови с. Тубільці Надії Шафікової, депутатів районної ради Анатолія Маринчака та Олега Деркача відвідали з робочою поїздкою село Тубільці, де оглянули проведення ремонту доріг, що проходять селами Первомайське, Березняки, Хрещатик.

Станом на сьогодні проводиться ямковий ремонт в селі Тубільці силами районного райавтодору. Зазначимо, що на 2017 рік затверджені місцевими бюджетами видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг комунальної власності. Відповідно до розпорядження «Про виділення коштів на затвердження переліку об’єктів на поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення» для села Тубільці виділено 320,0 тис.грн.

Оглянувши всю протяжність дороги від в’їзду в село Тубільці через Первомайське далі до Хрещатика очільники району зазначили, що фактично дорога потребує капітального ремонту на які потрібно чи малу суму коштів. Як зазначив, голова районної ради Олексій Собко, для визначення потреби коштів перш за все потрібно розробити кошторис ремонту зазначеної дороги, а потім спільно визначатися з часткою коштів від сільського, районного, обласного бюджетів та бізнесу.

В свою чергу голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш зазначив, що ми із своєї сторони, як адміністрація подали відповідні документи щодо внесення змін до обласної Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області, на 2016-2018 роки на включення та фінансування даної дороги з обласного бюджету. Але це буде можливим аж в наступному році. Враховуючи, що на сьогодні одним із пріоритетів області є ремонт мосту та дамби через річку Дніпро.

Очільники району оглянули ремонт доріг села ТубільціОчільники району оглянули ремонт доріг села Тубільці

Ремонт даної дороги також піднімався у виступах депутатів на черговій сесії районної ради, яка пройшла 28 липня депутатом Анатолієм Маринчаком, який закріплений за Тубільцівською сільською радою.

Із слів сільського голови села Тубільці Надії Шафікової питання ремонту доріг постійно піднімалося та перебуває на контролі сільського голови. Ми намагалися своїми силами зібрати кошти, але не всі мешканці нашої громади віднеслися з порозумінням. Частково нам вдалося зібрати певну суму коштів та відремонтувати невеликий участок дороги, але на всю бракує коштів.

Очільники району оглянули ремонт доріг села ТубільціОчільники району оглянули ремонт доріг села Тубільці

Підводячи підсумки побаченого та обговоривши можливості районного та сільського бюджетів вирішено, скласти фахівцями кошторис ремонту даної дороги для визначення потреби у фінансуванні, а потім рухатися далі з пошуком коштів та залучення інших джерел фінансування. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ