Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Мінрегіоні триває конкурс на визначення кращих практик місцевого самоврядування

У Мінрегіоні триває конкурс на визначення кращих практик місцевого самоврядування

У Мінрегіоні приймають заявки на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року». Він проводиться для органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування, що були реалізовані 2015-2016 років.

Цьогорічна тематика конкурсу: 1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування. 2. Практики розвитку регіонів та громад, заснованих на власних стратегіях та ресурсах. 3. Співробітництво територіальних громад. Відзначимо, переможці конкурсу візьмуть участь у ознайомчому візиті в одну з країн-членів Ради Європи.

Додамо, конкурс організовується Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Детальніше про умови конкурсу дивіться на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна>Напрямки діяльності>Регіональний розвиток>Розвиток місцевого самоврядування>Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»>Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році») або тут.

Водночас у червні Мінрегіон оголосив Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Його присвячено висвітленню здобутків громад. 

Інформація про конкурс журналістських робіт розміщена на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна>Напрямки діяльності>Регіональний розвиток>Розвиток місцевого самоврядування>Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної влади») або тут.

Контактні особи Мінрегіону з зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна тел.: (044)590-4-776, Арсенюк Тетяна Андріївна тел.: (044)590-4-781, Базарна Ольга Вікторівна (+38(097) 210-50-20, о Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). 

 

За інформацією Мінрегіону України