Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Поліцейських району привітали з професійним святом

Поліцейських району привітали з професійним святомПоліцейських району привітали з професійним святом

Почесні грамоти, квіти та найщиріші слова вітань та подяки за роботу отримали працівники Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області від керівників району в день професійного свята.

Саме 4 серпня два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон, що трансформував стару міліцію у поліцію. У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що це чи не єдина реформа, яка вдалась у державі після Майдану.

У вітальному слові голова районної ради Олексій Собко відмітив, що підтримка правоохоронних органів для нього особисто та депутатського корпусу районної ради є одна із надважливих. Буквально тиждень тому на сесії районної ради наші депутати знову озвучували проблему недостатньої кількості дільничних інспекторів поліції для охорони порядку в населених пунктах району. Звернення надсилали у вищі інстанції для відповідного реагування. Тепер стоїть питання облаштування камер відеоспостереження на пунктах в’їзду та виїзду з району, яке тримаємо на контролі, аби разом з правоохоронцями забезпечити громадський спокій. З нагоди свята побажав працівникам поліції та їхнім родинам здоров’я, благополуччя та спокійних буднів.

Голова адміністрації Анатолій Яріш висловив вдячність працівникам поліції за професійні кроки по протидії злочинності та підтримці громадської безпеки на території Черкаського району. Сучасні поліцейські стандарти спрямовані на розвиток країни, як демократичної та європейської держави.

Щоденною працею поліцейські заслужили довіру наших громадян та суспільства в цілому. Районна державна адміністрація спільно з районною радою в межах повноважень і надалі сприятиме роботі Черкаського районного відділення поліції в тому числі матеріальному забезпеченню, оскільки це одне з пріоритетних завдань. Побажав поліцейським міцної віри в своє покликання та доброго здоров’я.

Поліцейських району привітали з професійним святомПоліцейських району привітали з професійним святом

Нині безпеку та порядок в Черкаському районі забезпечують до сотні правоохоронців. Серед них і Ольга Марікуца, старший слідчий слідчого відділення Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, яку за сумлінну, самовіддану, плідну працю, досягнення високих показників у службовій діяльності та з нагоди професійного свята – Дня національної поліції нагородили Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації.

Також почесні грамоти отримали Максим Крутоус, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції та Володимир Чубенко, інспектор сектору реагування патрульної поліції.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ