Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»

Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»

Сьогодні, 3 серпня 2017 року, голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, сільський голова села Худяки Роман Василина взяли участь у заході з нагоди 10 - річчя компанії «Євраліс» в Україні та Французького Дня Поля.

Захід відбувається на підприємствах групи компаній Євраліс ТОВ «ЧЕРЛІС», ТОВ «МАЯК-ХУДЯКИ» та СТОВ «ЛОМОВАТЕ», які розташовані в Черкаському районі. В програмі заходу польові презентації на посівах, польові шоу техніки в роботі, а також вітальні промови від офіційних делегацій та партнерів.

Відкрив захід Володимир Яковчук, генеральний директор ТОВ «Євраліс Семенс Україна » який зазначив, що компанія з такою історією — набагато більше, ніж просто комерційна структура. Це одна велика інтернаціональна родина (і «Євраліс Семенс Україна» з 2007 року — повнокровна її частина), в якій основним є людський фактор, а сімейні традиції і цінності у великому пошанівку.

Перш за все — це чесність і порядність, спільне бачення цілей та шляхів їхнього досягнення, побудова ділових стосунків на основі взаєморозуміння і поваги, вміння за будь-яких обставин виконувати взяті на себе зобов’язання. Для нас наша компанія — це симбіоз сучасних корпоративних трендів і сімейних цінностей, який екстраполюється і у Франції, і в Україні, і в інших країнах, де є бізнеси «Євраліс».  

Втім, ми не філантропи, адже компанія «Євраліс» прийшла на ринок України, маючи певні цілі й завдання, зокрема й щоб заробити. Наразі перед нами стоять чіткі цілі до 2020 року. Але основна мета — задовольнити потреби як клієнта, так і співробітника, який працює в компанії. 

Ось, наприклад, у Франції співробітники або їхні родичі, що мають власні ферми, надають компанії певні послуги, наприклад із вирощування культури або гібридизації того ж насіння для «Євраліс». І це також дуже цікавий симбіоз — об’єднання великого корпоративного і сімейного бізнесів в одну структуру. 

— Сучасна «Євраліс Семенс Україна» — це повністю вертикально інтегрований бізнес, який об’єднує науку й виробництво, продаж і маркетинг. По-перше, це відділ наукових розробок і досліджень, тому що нині дуже важливо проводити моніторинг продуктів (гібридів) в Україні та досліджувати їхню адаптивність до нашого клімату. 

По-друге — це виробництво. Наразі у нас повністю (зокрема, в насінництві кукурудзи) вертикально-інтегрований виробничий цикл: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі (приймання, сушіння, обмолочування, калібрування на фракції, обробка ЗЗР, пакування). Потім окрема команда займається операційним маркетингом, комерціалізацією продукту тощо.  

Потім ведучий надав почергово слово представникам офіційних делегацій, які привітали компанію з ювілеєм та розповіли про свою співпрацю та задоволення від забезпечення якісним насінням. 

В свою чергу голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш подякував організаторам заходу за можливість бути присутнім на ньому та від імені голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка від себе особисто привітав компанію «Євраліс» з її ювілеєм в Україні, побажав подальшого розвитку та залучення інвестицій в розвиток аграрного сектора економіки Черкаського району. 

Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»

Після офіційного відкриття учасники заходу оглянули демонстраційні поля та техніку по групам сільгоспвиробництва.  

В свою чергу генеральний директор підприємств групи компаній Євраліс в Черкаській області Володимир Шварцман ознайомив керівників району з експериментальними сортами кукурудзи та розповів про постійні наукові розробки та дослідження на які виділяється біля 13 % коштів від обороту компанії.  

Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»Сьогодні святкує свій десятилітній ювілей в Україні компанія «Євраліс»

А також розповів про господарську діяльність своїх підприємств, що розташовані в Черкаському районі та висловив побажання щодо можливого відкриття в області чи районі аграрного коледжу, який би випускав кваліфікованих фахівців аграріїв для поповненя сільгосппідприємств області та району.   

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ