Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

На спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності УкраїниНа спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Сьогодні відбулась спільна нарада з питань підготовки та відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора, яку провів голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови районної ради Сергія Степанюка, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, директорів комунальних закладів районної ради, сільського голови села Руська Поляна.

Про проект робочого плану з підготовки та проведення районного заходу доповіла директор районного організаційно-методичного центру народної творчості Валентина Полулях, яка зазначила, що попередньо пропонується проведення заходу 23 серпня на стадіоні села Руська Поляна об 18.00 годині вечора.

На спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Перед цим будуть слугувати святкова хода до пам’ятника Тарасу Шевченку, виставки населених пунктів району з народної творчості, столи достатку, виставка короваїв, фотовиставка волонтерської діяльності за участі громадських організацій району, конкурс дитячих малюнків на асфальті на патріотичну тему та будуть задіяні дві фотозони для флешмобу. Після завершення офіційної частини відбудеться святковий концерт силами працівників культури району.  

В свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль доповів учасникам наради, що до відзначення 26-ї річниці незалежності України на виконання районної програми «Турбота» депутатами районної ради передбачено виділення коштів у розмірі 3 тис. грн. для виплати грошової допомоги трьом сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції.

Сільським головою села Руська Поляна Олегом Гриценком було внесено ряд пропозицій щодо проведення офіційної частини та узгоджено час проведення для сприятливої участі громади села у відповідних заходах. А також зазначив, що всі підготовчі роботи з проведення районного заходу будуть виконані вчасно.

На спільній нараді обговорили організацію проведення районних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Під час обговорення всі учасники наради узгодили проект з підготовки та відзначення районного заходу, визначилися із кількістю нагороджених та схвалили день та час проведення для більш комфортної участі та відпочинку громади району. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ