Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Талановитий спортсмен-гімнаст зі Свидівка попри юний вік, знає смак визначних перемог

Талановитий спортсмен-гімнаст зі Свидівка попри юний вік, знає смак визначних перемог

Йому лише 14 років, а він має скільки нагород і досягнень, що навіть тренер не в змозі перелічити усі. Талановитий спортсмен-гімнаст зі Свидівка Ілля Ковтун попри юний вік, знає смак визначних перемог. Серед них і золото Чемпіонату України, і численні тріумфи у міжнародних змаганнях. Ним пишаються батьки, тренери та односельці, він гідний приклад для наслідування одноліткам.

Вже зараз Ілля як кандидат входить до складу збірної команди України зі спортивної гімнастики. За словами тренера, в наступному році у хлопця є всі шанси потрапити до основного складу.

У свої 14 років юний спортсмен має стільки нагород, що навіть тренер не в змозі перелічити усі. Своїми найбільшими досягненнями Ілля вважає дві події. Перша – це цьогорічна перемога на Чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної гімнастики. Досі йому підкорювалися лише другі та треті місця, але в травні Ілля здобув впевнену перемогу, посівши перше місце у Програмі змагань серед кандидатів у Майстри спорту. Другою вершиною є надзвичайно вдалий виступ на III Міжнародних змаганнях зі спортивної гімнастики, що проходили цьогоріч у Будапешті з 16 по 18 червня. На цьому турнірі Іллі вдалося здобути перше місце з гімнастичного багатоборства, а також вибороти у фінальних змагах на окремих приладах шість золотих медалей з можливих семи.

Загалом розвитку спорту у районі приділяють неабияку увагу. Зокрема, цим питанням постійно опікується депутат обласної ради, голова райдержадміністрації Анатолій Яріш. Традиційними стали спартакіади школярів, допризовної молоді, щорічна районна спартакіада «Найспортивніше село», чемпіонати з футболу. А три перспективні спортсмени (кандидати в майстри спорту) отримують районні стипендії: два кікбоксери Вергунівської секції зі східних єдиноборств – Віктор Вітряк, Запорожець Олександр, та гімнаст зі Свидівка – Ілля Ковтун. І попереду в молодого спортсмена багато випробувань, складні тренування і напружені будні. 

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"