Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено сесію Черкаської районної ради

Проведено сесію Черкаської районної радиПроведено сесію Черкаської районної ради

Сьогодні, 28 липня 2017 року, відбулося засідання шістнадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради і засобів масової інформації.

Перед початком формування порядку денного пленарного засідання чергової сесії, голова районної ради поінформував присутніх про надходження відповідей на звернення до різних державних органів влади щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації. Також оприлюднив звернення народного депутата України Сергія Рудика щодо проведення двомісячника з благоустрою автобусних зупинок, озеленення й поліпшення стану довкілля населених пунктів Черкаського району. А також про готовність передбачити грошову винагороду для переможця конкурсу на найкращу ескіз-ідею оформлення автобусної зупинки.

Потім депутати заслухали звіт про виконання плану роботи Черкаської районної ради за I півріччя 2017 року, про який доповів голова районної ради Олексій Собко та взяли до відома.

Крім того депутати заслухали звіт господарської діяльності громадської організації району, а саме: Черкаської районної організації «Союз Чорнобиль України», про які коротко доповів її голова Володимир П’ятов. Такі заслуховування громадських організацій плануються і на наступних пленарних засіданнях сесій, перед депутатським корпусом.  

Після заслуховування звітів депутати приступили до формування порядку денного пленарного засідання.  

Так із порядку денного депутатами було виключено питання про внесення змін до Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району та включили питання про надання пільги щодо сплати орендної плати ФОП, після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.  

Проведено сесію Черкаської районної ради

Спочатку депутатами було схвалено ряд нових районних програм, а саме: про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаському районі на 2017-2021 роки, про яку коротко доповіла головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Ірина Савісько, про району Програму «Оздоровлення території Черкаського району від сказу на період 2017-2021 роки», про програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки та про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаського району на 2017-2020 роки. .  

Проведено сесію Черкаської районної ради

Заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот щодо внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/ VII «Про районний бюджетна 2017 рік». Яка зазначила, що зміни викликані розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету та в доходній частині загального фонду. Проведено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень.

В ході роботи депутати внесли зміни до ряд програм, а саме: «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки», «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «Районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки». 

Про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» коротко доповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту населення, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції Ігор Троценко.  

Заслухали інформацію заступника голови районної ради Сергія Степанюка щодо звернення до Кабінету Міністрів, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, Кам’янської, Канівської, Чигиринської районних рад щодо об’єднання в один район територій Кам’янського, Канівського, Черкаського та Чигиринського районів. 

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок фізичних та юридичних осіб, про які доповідав головний спеціаліст міськрайонного відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаському районі та м.Черкасах Віталій Ткалич, а також відхилили прийняття рішень щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «ЧЕ-СОЛАР» та ТОВ «ЕКО-ЧЕ».  

Також депутати заслухали блок комунальних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. 

Усі розглянуті на сесії питання, крім двох щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок фізичних та юридичних осіб знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ