Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політикиПроведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики

Сьогодні, 27 липня 2017 року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одними із основних, внесено питання: про внесення змін до «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки», про внесення змін до «Районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки» та заслуховування звітів про хід підготовки навчальних закладів Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років, а також про хід підготовки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років.

З інформацією щодо внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Про хід підготовки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років, доповів директор комунального підприємства Володимир Лищенко. Який зазначив, що до початку опалювального сезону всі ремонтні роботи будуть завершені. Комісією рекомендовано вжити всі необхідні дії, щоб не допустити зриву початку опалювального сезону.  

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політикиЧлени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про надання дозволу на передачу майна районної комунальної власності, про надання пільги щодо сплати орендної плати ФОП Ротару Н.К., про погодження початку процедури списання основних засобів та про внесення змін до Статуту Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради. 

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ