Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Червонослобідські школярі відвідали Польщу

Червонослобідські школярі відвідали Польщу

У рамках реалізації проекту «Класна школа» 19 учнів Червонослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 разом із директором Тетяною Завалко та вчителеями відвідали Польщу з дружнім візитом.

Протягом 10 днів група знайомилася з жителями, архітектурними пам᾽яткам, традиціями мальовничого містечка Балігрод.

Цікаві екскурсії містом, походи до Національного парку Bieszczady, на Вітлінську полонину та найвищу вершину Bieszczady для багатьох стали першим закордонним, туристичним досвідом. Діти дізналися про місцеву флору та фауну в лісництві. Відвідали приватний природничий музей, експонати якого збирали члени однієї родини понад 30 років. Не залишили дітей байдужими і прогулянка на катері штучним озером Solina, і краєвиди з найвищої дамби Польщі (висота 82 м, довжина 600 м).

Кожен день, проведений в інтернаціональному таборі, супроводжувався вивченням польської мови, розучуванням пісень, народних танців та відомих творів. 

Останній день був надзвичайно емоційним, оскільки це було прощання з новими польськими друзями, обмін подарунками та контактами для подальшого підтримання дружніх стосунків . Разом з мером м. Балігрод обговорили також питання подальшої співпраці та візиту учнів польської школи до с.Червона Слобода.

 

За інформацією сайту Черкаської РДА