Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питанняПостійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання

26 липня 2017 року провела засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Дивнич. В засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

У порядку денному питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/VII « Про районний бюджет на 2017 рік». Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що зміни викликані розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету та в доходній частині загального фонду. Проведено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень.

Про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» доповіла головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту населення, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації Наталія Качур, яка коротко ознайомив присутніх з питанням про внесення змін до програми.

У результаті обговорення постійна комісія прийняла рішення про виділення коштів для забезпечення матеріально-технічного резерву за рахунок перерозподілу коштів відділу освіти. Внести на розгляд сесії із змінами.  

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ