Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія розглянула профільні питання

Постійна комісія розглянула профільні питання

26 липня 2017 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська, головний спеціаліст Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталій Ткалич.

На порядку денному питання – про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок фізичних та юридичних осіб та ряд нових районних Програм управління агропромислового розвитку.

Члени постійної комісії заслухали головного спеціаліста Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталія Ткалича який коротко поінформував присутніх щодо поданих на розгляд технічні документації з нормативно грошової оцінки, а також заслухали представників.

Постійна комісія розглянула профільні питання

Також, члени постійної комісії розглянули ряд нових Програм, а саме: про «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаському районі на 2017-2021» та про «Програму Оздоровлення території Черкаського району від сказу на період 2017-2021 роки».

Постійна комісія розглянула профільні питання

Про «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаському районі на 2017-2021» коротко доповів присутнім начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилишин.  

Після обговорення члени комісії вирішили Програми внести на розгляд президії та сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ