Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаси – Місто професій!

Черкаси – Місто професій!Черкаси – Місто професій!

22 липня в рамках національного проекту "Місто Професій" в Черкаському міському парку Перемоги відбувся профорієнтаційний захід для дітей та молоді. Мета заходу – ознайомити дітей зі світом професій та надати можливість спробувати себе у різних видах діяльності.

До проведення цього заходу долучився і Черкаський районний центр зайнятості. Так, за допомогою мобільного центру професійної орієнтації населення Державної служби зайнятості учасники мали змогу ознайомиться з актуальними професіями на ринку праці в Черкаському районі, пройти профорієнтаційне тестування на виявлення психологічних схильностей до різних видів трудової діяльності, отримати інформацію щодо вступу до навчальних закладів різних рівнів акредитації області та центрів профтехосвіти служби зайнятості тощо.

Для молодших учасників працювали сектори з цікавими конкурсами та вікторинами, призами та заохоченнями. Проводились бесіди з батькам юних учасників, під час яких наголошувалось на необхідності ретельного вибору майбутньої професії (спеціальності) молоддю, вивчення потреб ринку праці та перспектив зайнятості випускників, актуальності та престижності робітничих професій.

Всі активні учасники отримали «заробітну плату», яку мали можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території «Міста», символічні сувеніри з фірмовими логотипами служби зайнятості та інформаційні матеріали.  

Профорієнтаційна спрямованість заходу у ігровій формі надала можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітьми значущості тієї чи іншої професії та важливості здійснення свідомого вибору майбутньої професійної діяльності.  

 

За інформацією Черкаського районного центру зайнятості