Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

КОМІСІЯ МІНРЕГІОНУ ПОГОДИЛА ПЕРШІ 6 «ІНФРАСТРУКТУРНИХ» ПРОЕКТІВ ОТГ ЧЕРКАЩИНИ

КОМІСІЯ МІНРЕГІОНУ ПОГОДИЛА ПЕРШІ 6 «ІНФРАСТРУКТУРНИХ» ПРОЕКТІВ ОТГ ЧЕРКАЩИНИ

Про це повідомив директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік. Це проектні заявки Білозірської ОТГ на суму 1,8 млн грн, які спрямовані на реконструкцію мереж вуличного освітлення. Вони будуть фінансуватися за рахунок цільової субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

– На черзі – погодження й інших проектних заявок громад області, – говорить посадовець. – Загалом у 2017 році для шести територіальних громад Черкащини згідно з розподілом «інфраструктурної» субвенції передбачено 17,9 млн грн.

Так, Білозірській ОТГ передбачено 4,8 млн грн; Єрківській ОТГ – 0,8 млн грн; Мокрокалигірській ОТГ – 2,7 млн грн; Стеблівській ОТГ – 3,2 млн грн; Набутівській ОТГ – 4,5 млн грн; Тальнівській ОТГ – 1,7 млн грн. Нагадаю, кошти субвенції розподіляються між бюджетами об’єднаних громад пропорційно до площі та кількості сільського населення з рівною вагою обох цих факторів.

Нагадаємо, торік завдяки «інфраструктурній» субвенції три перші громади області реалізували 27 проектів зі створення та модернізації інфраструктури на місцях.  

На це їм з держбюджету у 2016 році спрямували 12,8 млн грн. Так, за рахунок коштів субвенції в Білозірській громаді реалізували проект з реконструкції частини приміщення Білозірської ЗОШ І ст. під житло для працівників соціальної сфери, зокрема медиків. 

У Мокрокалигірській ОТГ провели капітальні ремонти частини приміщення Мокрокалигірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини під реабілітаційний центр для атовців та осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також приміщення під ЦНАП. Його відкриття, до речі, заплановане на серпень. 

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА