Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту підтримала ряд районних Програм

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді  та спорту підтримала ряд районних Програм

Сьогодні провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Вів засідання її голова Микола Гуськов.

Участь у її роботі взяли заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які доповідали з окремих питань порядку денного.

Першими питаннями присутні члени комісії розглянули про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та про «Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаського району на 2017-2020 роки» про яку коротко доповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Шевченко.

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді  та спорту підтримала ряд районних Програм

Яка зазначила, що Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаського району на 2017 - 2020 роки (далі – Програма) передбачає забезпечення комплексної системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.  

Потім члени комісії заслухали інформацію про районну програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки та про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки, про які коротко доповів головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов.  

Який зазначив, що епідемічна ситуація з поширенням ВІЛ-інфекції в районі залишається напруженою. Не дивлячись на широкий доступ до ефективних програм профілактики та лікування, число людей, які живуть з ВІЛ, продовжує зростати серед різних контингентів населення, в першу чергу серед осіб, які відносяться до груп високого ризику інфікування. Матеріали епіднагляду свідчать про те, що нова хвиля інфікування ВІЛ статевим шляхом тісно пов’язана з небезпечною сексуальною поведінкою споживачів ін’єкційних наркотиків та їх статевих партнерів, серед хворих на туберкульоз.  

Всі питання які розглянуті постійною комісіями районної ради, рекомендовані для внесення на розгляд президії та сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ