Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ХАЦЬКИ ТА СТЕПАНКИ ОТРИМАЛИ «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» ВІД ОДА НА ОБ’ЄДНАННЯ

ХАЦЬКИ ТА СТЕПАНКИ ОТРИМАЛИ «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» ВІД ОДА НА ОБ’ЄДНАННЯ

Позитивний висновок Черкаської ОДА щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень сільських рад про добровільне об’єднання в Степанківську ОТГ отримали Хацьки та Степанки.

Відповідний пакет документів обласна комісія вже направила в ЦВК для призначення майбутніх виборів депутатів Степанківської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Степанківського сільського голови і оголошення виборчого процесу відповідних місцевих виборів.

-Після того, як Степанківська ОТГ існуватиме де-юре, ми зможемо говорити про приєднання до новоутвореної об’єднаної громади Голов’ятино, Смілянського району, про що мали попередні домовленості, - кажуть в Хацьківській сільській раді. – Готові запропонувати і іншим сусідам приєднатися до нас.

Нагадаємо, у травні Уряд виділив майже 13 мільйонів гривень Центральній виборчій комісії на проведення місцевих виборів у 2017 році. 

– Згідно виборчого законодавства постанова про призначення виборів розглядається протягом 10 днів, не пізніше ніж за 60 днів до дати проведення призначаються вибори. Відповідно виборчий процес оголошують за 50 днів, - коментує начальник відділу ведення державного реєстру виборців Черкаської РДА Антоніна Петренко. 

 

За інформацією сайту "Сільських обрій"