Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На початку серпня у Худяках пройде День французького виробника

На початку серпня у Худяках пройде День французького виробника

У цьому році за попередньою інформацією 3 серпня у селі Худяки Черкаської області буде проходити День французького виробника, який проводить компанія Євраліс разом з компанією KUHN-Україна.

На Дні французького виробника будуть представлені демо-посіви, ви побачите наші ділянки для реалізації. Проводити цей захід будемо разом з нашими партнерами – з компанією KUHN, BASF, банком Credit Agricol тощо, будуть усі наші дистриб’ютори», — зазначив Володимир Яковчук, генеральний директор ТОВ «Євраліс Семенс Україна», дочірнього підприємства компанії «Євраліс» в Україні, який веде французький селекційний бізнес в Україні.

«Компанія почала інвестувати в Україну у 2007 році, і тому цей День французького виробника символічно приурочено до ювілею компанії», — додав він.

Євраліс Семенс — один з лідерів серед насінницьких компаній Європи. Потужні інвестиції у наукові дослідження та сучасні насінницькі технології забезпечують високу якість насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, сорго та сої, яке пропонує компанія. Євраліс Семенс входить до французької агропромислової групи Євраліс, що була заснована на південному заході Франції у 1936 році. В Україні компанія використовує 5 тисяч гектарів землі, має власну селекцію та виробництво. Як зазначив Володимир Яковчук, компанія є вертикально інтегрованою. «Ми тестуємо на адаптивність до умов в Україні наші продукти: кукурудзу, рапс, сою, сорго та інші. Маємо повний цикл виробництва мультиплікації гібридів на наших полях, також маємо свій завод для кондиціювання нашого насіння. Завантаженість заводу по соняшнику наразі складає 150 %, щодо кукурудзи – 60% відсотків генетики Євраліс і ще порядка 10-20% — партнерів. Ми інвестували у систему зрощення близько 1 млн. євро», — зазначив він. 

Генеральний директор «КУН-Україна» Асад Лапш у спілкуванні з журналістами зазначив, що проведення заходів та спільних з Євраліс акцій є вже давньою традицією. «У цьому році ми зробимо у 2 рази більше заходів разом з компанією Euralis. Наша синергія благотворно впливає на відносини з нашими ділерами та кінцевими клієнтами. Такого формату заходи стають більш популярними, ніж ті заходи, де лише один виробник показує свою продукцію. Ми намагатимемося здивувати на Дні французького виробника, показати найкращі технології і найкращу техніку, найновіші зразки» — зазначив Асад Лапш. 

Також він додав, що наразі компанія «КУН-Україна» йде на черговий рекордний рік та додав:«Сподіваюся, що серед усіх представництв компанії КУН ми зможемо досягти план продажів техніці до 2020 року вже у цьому році. За півроку 2017 ми збільшили продажі на 70%, у порівнянні до періоду 2016 року».  

Нагадаємо.Нещодавно у м.Київ відбувся бранч з журналістами та представниками компаній «КУН-Україна» та Євраліс. Цією зустріччю було анонсована масштабна подія – День французького виробника, який відбудеться на початку серпня цього року у Черкаській області. 

 

За інформацією http://agronews.ua/node/80560