Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Народний депутат України ініціює проведення конкурсу та двомісячника з благоустрою автобусних зупинок

Народний депутат України ініціює проведення конкурсу та двомісячника з благоустрою автобусних зупинок

Народний депутат України Сергій Рудик ініціює проведення наради із відповідними службами та сільськими головами для з’ясування всіх балансоутримувачів автобусних зупинок Черкаського району та нагальності проведення ремонтних робіт.

Як зазначив Сергій Ярославович, який є членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, одним із пріоритетів своєї діяльності вважає покращення стану автомобільних доріг державного та місцевого значення, які проходять в межах його виборчого округу.

Також народним депутатом України було запропоновано: 

- оголосити конкурс на найкращий ескіз-ідею оформлення автобусної зупинки, яку буде використано при декоративному оздобленні споруд автобусних зупинок району;

- запровадити з 17 липня по 17 вересня 2017 року двомісячник з благоустрою автобусних зупинок, озеленення й поліпшення стану довкілля населених пунктів Черкаського району. 

В свою чергу Благодійний фонд народного депутата України готовий передбачити грошову винагороду для переможця конкурсу на найкращу ескіз-ідею оформлення автобусної зупинки Черкаського району та особисто долучитися до проведення двомісячника з благоустрою автобусних зупинок.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ