Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

МЕДИКИ ЧЕРЕЗ PROZORRO ЗЕКОНОМИЛИ ПОНАД 300 ТИСЯЧ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

МЕДИКИ ЧЕРЕЗ PROZORRO ЗЕКОНОМИЛИ ПОНАД 300 ТИСЯЧ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Найкращого співвідношення ціни та якості з використанням тендерних закупівель у сфері медичних товарів, палива, харчових продуктів, канцтоварів, комп’ютерної техніки вдалося досягти в медичних установах та відділі освіти. Про це повідомляють в управлінні економіки райдержадміністрації.

Приміром, в Черкаській районній лікарні села Мошни через систему PROZORRO відбулася публічна закупівля природного газу на суму 990 тисяч гривень, електроенергії на 300 тисяч гривень, а також рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на суму 1,7 мільйона гривень, - повідомила начальник відділу економіки Інна Меланіч. – Використання системи електронних закупівель дало змогу в КЗ «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зекономити від 2 до 20 тисяч гривень на одній одиниці товару. Відтак, при очікуваній вартості товарів на загальну суму 1,9 мільйона гривень, вартість здійсненої в першому півріччі поточного року закупівлі становить 1,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, через PROZORRO мають відбуватися закупівлі товарів, вартість яких перевищує 200 тисяч гривень, та робіт, вартість яких сягає понад 1,5 мільйона гривень. 

Приміром, в управлінні праці та соціального захисту населення станом на 1 липня були здійснені закупівлі санаторних, реабілітаційних путівок без виконання електронної системи закупівель, оскільки вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис. грн. Проте звіти про укладені договори, з якими можна вільно ознайомитися, вони розмістили на одному із майданчиків сайту PROZORRO, - повідомила управлінець.

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"