Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ОСОБИСТО КОНТРОЛЮЄ ПЕРЕБІГ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ НА ЧЕРКАЩИНІ

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ОСОБИСТО КОНТРОЛЮЄ ПЕРЕБІГ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ НА ЧЕРКАЩИНІ

Максимально виплатити фінансову допомогу жителям районів, що постраждали від негоди, вже до кінця тижня. Таке доручення дав обласний керманич на координаційній нараді в ОДА. Як наголосив Юрій Ткаченко, у пріоритеті мають бути соціально незахищені люди.

Керівники районів, що опинилися в епіцентрі негоди 1 липня, відзвітували голові ОДА про перебіг відновлювальних робіт. Зокрема, вона завдала найбільше збитків Золотоніщині та Чорнобаївщині.

Золотоніський район відбудовується швидше, там краще організована ця робота, – підсумував Юрій Ткаченко. – Водночас у Чорнобаївському районі від минулої п’ятниці, коли я провів там виїзне засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, помітна активізація. Зі свого боку ми знайшли ресурс, аби допомогти з накриттям багатоквартирних будинків у селищі Чорнобай, як і обіцяно мешканцям. Я вдячний за допомогу керівництву «Черкасиобленерго». Тривають роботи і в поліклініці Чорнобаївського центру первинної медичної спеціалізованої допомоги. Загалом у постраждалих районах працюють бригади будівельників із усієї Черкащини. 

Очільник області звернувся до місцевих владців, аби вже цього тижня ті виплатили населенню фінансову допомогу на відбудову осель. Також в ОДА до п’ятниці чекають проектно-кошторисну документацію з експертизою щодо об’єктів соціальної інфраструктури.

Без цього ми не зможемо отримати кошти з резервного фонду державного бюджету, – зауважив Юрій Ткаченко. – Слід подбати і про постраждалих сільгоспвиробників. Зокрема, розглянути можливі компенсатори: відтермінування чи зменшення орендної плати тощо. Їхні пропозиції ми також спрямуємо до Кабміну. 

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, негода завдала Черкащині збитків на понад 400 млн грн. За класифікатором, це – надзвичайна ситуація регіонального рівня.

 

За інформацією сайту Черкаської ОДА