Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вихованці ДЮСШ «Мрія» - призери чемпіонату Черкаської області зі спортивного орієнтування

Вихованці ДЮСШ «Мрія» - призери чемпіонату Черкаської області зі спортивного орієнтуванняВихованці ДЮСШ «Мрія» - призери чемпіонату Черкаської області зі спортивного орієнтування

Вихованці ДЮСШ «Мрія» - призери чемпіонату Черкаської області зі спортивного орієнтування.

Традиційно для орієнтувальників районної ДЮСШ «Мрія» липень розпочався з відкритого командного чемпіонату Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування «Кубок Дружби». Цього року спортсменів України приймало мальовниче село Будище, що на березі р. Вільшанка. Загалом на гостинну черкаську землю завітали 11 команд Кіровоградської, Житомирської, Херсонської, Харківської, Луганської, Полтавської, Запорізької областей, команди м. Києва та господарі змагань.

Свої сили орієнтувальники випробовували на середній, довгій та спринтерській дистанціях. І не дарма, адже було за що боротися: дякуючи спонсору змагань – дочірнє підприємство «Перемога Нова» с. Будище переможці та призери нагороджувалися медалями, грамотами та продукцією підприємства. Команди, котрі посіли 1-3 місця були нагороджені кубками та грамотами.

Районні орієнтувальники с. Сагунівки та с. Яснозір’я показали високі результати: за сумою трьох днів Анастасія Хворостян, Вадим Петрович стали другими, Карина В’юник, Владислав Гонор та Володимир Царенко посіли третю сходинку, зовсім трішки не вистачило Дар’ї Білоус яка була четвертою.  

В командному заліку команда ДЮСШ «Мрія» виборола бронзову нагороду, срібло повезли додому КДЮСШ «Пуща Водиця», а перемогу здобули КДЮСШ м. Черкаси.  

Хочеться відмітити, що відділення спортивного орієнтування с. Яснозір’я взяли участь у змаганнях завдяки спонсорській допомозі СТОВ «Пономар» с. Яснозір’я в особі директора Сергія Вікторовича Якименка та заступника Віталія Володимировича Вергуна. СТОВ «Пономар» уже протягом трьох років допомагає орієнтувальникам та футбольній команді яснозірської школи. А саме :

-транспортом та пальним для поїздок на районні, обласні змагання та Чемпіонати України,

- косінням шкільного стадіону, закупівлею продуктів для шкільної столової та комп’ютерної техніки,

- покраскою спортивної зали.

 

За інформацією Черкаської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Мрія"