Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відкрив засідання голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, який поінформував про наслідки буревію на території району. В роботі комісії взяв участь Олексій Собко, голова Черкаської районної ради, який повідомив, про заходи по ліквідації пошкоджень. Андрій Хижняк, начальник Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Черкаській області, Олександр Сіпко, начальник ДПРЗ-2 управління ДСНС України в Черкаській області чекають на офіційні документи від районної державної адміністрації та сільських рад для прийняття рішення про можливість відкриття надзвичайної ситуації . Заступники голови районної ради та районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів поінформували про наслідки буревію на підвідомчих об`єктах. Людмила Григорчук, начальник відділу освіти районної державної адміністрації поінформувала про стан приміщень загальноосвітніх шкіл, а також про налагодження роботи по реальному оцінюванню збитків та їх ліквідацію. Любов Іващук, головний лікар Черкаської районної лікарні с.Мошни та Ганна Пантюхіна, головний лікар комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» поінформували про ліквідацію наслідків буревію у закладах охорони здоров`я.

Найбільш постраждало стаціонарне відділення у селі Лозівок. За інформацією Валерія Вишиваного, директора Черкаського районного територіального центру соціального обслуговування без даху залишилося приміщення стаціонару та господарські споруди, приміщення знеструмлені. Вжиті всі заходи для нормального проживання підопічних, зокрема приготування їжі здійснюється на дровах, забезпечене підвезення води, приведено у дію генератор для роботи холодильних установок. Вже працює комісія по оцінюванню збитків та ліквідації їх наслідків.

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Труба Сергій Андрійович, начальник Черкаського РЕМ повідомив, що на території району значні пошкодження ліній електропередач. Тривають роботи по відновленню електропостачання. Звернувся з проханням інформувати диспетчерів та працівників колцентру за телефоном 33-87-87 про ушкодження з метою їх максимально швидкого усунення.

Андрій Пустовіт та Станіслав Швед поінформували про ситуацію в лісовому господарстві. Проблеми є, але зламані дерева можливо реалізувати як дрова, то ж суттєвих збитків підприємства не отримають.

Голова районної ради та районної державної адміністрації подякували керівникам лісового господарства, дорожньої служби, електромереж за оперативну організацію бригад швидкого реагування та надану допомогу, а також відзначили всіх небайдужих громадян, які долучилися до ліквідації наслідків стихії.

Після об`єктивної оцінки наслідків буревію та складення кошторисів на відновлення об`єктів соціальної сфери, а також на підтримку приватних домоволодінь, які постраждали під час негоди вирішуватиметься питання про виділення коштів з резервного фонду району.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ