Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Повідомляємо, що ПАТ «Черкасигаз» офіційним листом попередив про можливе відключення багатоквартирних будинків від газопостачання через відсутність договорів про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж . Звертаємо увагу жителів 35 багатоквартирних будинків розташованих у Хацьках, Дубіївці, Червоній Слободі, Хуторах та Чорнявці, у яких відсутній власник.

Кодексом газорозподільних систем передбачено, що для внутрішньобудинкових газових мереж, які є газорозподільною системою, взаємовідносини між їх власником і оператором ГРМ здійснюється виключно на умовах договору про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж. Таким чином, для недопущення виникнення аварійних ситуацій на системах газопостачання, що може призвести до аварій, пожеж, вибухів та в свою чергу загибелі людей необхідно визначити управителів багатоквартирних будинків і укласти ними відповідні договори з ПАТ «Черкасигаз»

Відтак, будинки, в яких не створено ОСББ, або де не визначені балансоутримувачі, будуть відключені від систем газопостачання.

Про те, як створити ОСББ та заключити відповідні договори, власники багатоквартирних будинків можуть отримати консультацію у представників ГС «ОСББ Черкащини», які співпрацюють з Агенцією регіонального розвитку Черкащини. Агенція опікується в тому числі і питаннями енергоефективності, тому може надати юридично-правові консультації жителям цих будинків

 

За інформацією сайту Черкаської РДА