Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня державної служби

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної службиВідбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

23 червня 2017 року в актовому залі Черкаської районної ради відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня державної служби за участю голови районної ради Олексія Собка, голови районної державної адміністрації Анатолія Яріша, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, працівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, ветеранів державної служби району.

На початку урочистого заходу до присутніх з вітальною промовою звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш.

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко вітаючи присутніх зазначив, що праця в державних органах влади та забезпечення виконання завдань і функцій держави – це дуже відповідальна робота, особливо сьогодні, коли йде активний процес становлення демократичної, правової держави Україна.

Вже більше року діє новий Закон України «Про державну службу», яким кардинально змінено підходи та методи роботи, враховуючи євро інтеграційні процеси в нашій державі. Від вашого професіоналізму, відповідальності, ініціативності та сумління значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень в районі, надання адміністративних послуг громадянам, а відтак ствердження країни як рівноправного поважного члена європейської спільноти.  

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

Голова районної ради зі словами шани і поваги звернувся до ветеранів державної служби району, які сьогодні були присутні на святі.  

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

Подякув їм за працю, мудрість, виваженість та доброту душі, за високі показники соціально-економічного розвитку в розбудові району та вручили з головою районної державної адміністрації подарунки і квіти.

Також голова районної ради напередодні урочистого свята від імені депутатського корпусу, від себе особисто привітав присутніх з Днем Конституції України та Днем молоді. Україна в даний час переживає глибокі й вирішальні перетворення. Наразі проходить процес добровільного об’єднання громад, живо обговорюється адміністративно-територіальна реформа, зовсім недавно парламент прийняв за основу медичну реформу і найголовніший наш здобуток, який вступив в дію 11 червня цього року – це безвізовий режим. Все це спрямоване на реалізацію засад розвитку суверенної, демократичної, правової, соціальної держави.

Побажав всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень в ім’я процвітання України. Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

Перед початком святкового концерту голова районної ради та голова районної державної адміністрації вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації керівнику художньому Степанківського будинку культури Василю Клименку .

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної службиВідбулися районні урочисті заходи з нагоди  Дня державної служби

Після завершення урочистостей відбувся святковий концерт, підготовлений відділом культури і туризму районної державної адміністрації за участі аматорських колективів району.

 

Відділ інфомаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ