Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ТРИВАЄ

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ТРИВАЄ

Упродовж квітня-травня відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської районної дерджавної адміністрації було оздоровлено 3 дітей в ДП «МДЦ» «Артек» в м. Києві. Серед яких двоє дітей знаходяться під опікою та одна дитина з багатодітної родини.

З початку року Черкаською центральною районною лікарнею оздоровлено 101 дитину у місцевих санаторних закладах та 4 дитини в «республіканських» дитячих санаторіях.

Окрім того, з пільгових категорій дитячого населення було оздоровлено 49 осіб: 21 дитина — з багатодітних сімей; 13 дітей, що виховуються в неповних сім’ях; 2 дітей з малозабезпечених родин; 7 дітей, які перебувають під опікою; 4 дитини з сімей внутрішньо переміщених осіб; та 2 дітей-інвалідів.

Сільська рада с. Руська Поляна безкоштовно оздоровлює 13 дітей в санаторії «Руська Поляна» та планує оздоровити ще 13, сільська рада с. Мошни закупила 3 путівки для категорійних дітей, які наразі оздоровлюються.

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації виділено 54 путівки для дітей соціально-незахищених категорій у дитячі оздоровчі заклади. 

Оздоровлення дітей почнеться з 17 липня і триватиме до 6 серпня 2017 року. 

У Черкаському районі на диспансерному обліку знаходиться 2920 дітей шкільного віку. 

За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації