Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Глава Уряду вимагає повного виконання програми установки лічильників енергоресурсів в регіонах

Глава Уряду вимагає повного виконання програми установки лічильників енергоресурсів в регіонах

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає повного виконання програми установки лічильників енергоресурсів в рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, оскільки це є єдиним способом реальної оцінки споживання енергоресурсів та оплати за них. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної селекторної наради з головами облдержадміністрацій.

У ході засідання представники місцевої влади доповіли про стан виконання плану установки лічильників, і згідно з поданою інформацією 100% виконання планів забезпечать не всі регіони.

«Коли ми все обліковуємо, ми ж знаємо, скільки ми споживаємо, – сказав Глава Уряду. – Я розумію, що не всі хочуть це виконувати, бо в мутній воді, можна щось робити. Але це неприпустимо».

При цьому Глава Уряду не виключив кадрових рішень щодо голів областей за провал програми встановлення лічильників та ведення обліку споживання енергоресурсів в регіонах. Зокрема, спілкуючись з головами декількох областей, де план установки лічильників виконано менш ніж наполовину, Володимир Гройсман зазначив, що в разі невиконання завдань без об’єктивних причин вони «підуть у відставку».

 

За інформацією Урядового порталу