Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»

Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»

Сьогодні на базі Будищенської загальноосвітньої школи I-III ступенів, де ось уже 30 років діє дитяче громадське об’єднання «Туристсько-краєзнавчий клуб «Альта», що в селі Будище, стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко».

На змагання прибули 20 команд із 18 шкіл району. Близько триста п’ятдесяти учнів та їхні педагоги облаштували у лісовому масиві наметові містечка та готові до кількаденних змагань. Вони братимуть участь у колективному та індивідуальному подоланні перешкод, проявах здібності, інтелекту, відвазі та наполегливості у туристських, спортивних та вело випробуваннях.

На урочистому колі кожна із команд озвучила свої ігрові гасла та відбулася командна перекличка.

«Котигорошко" – один із важливих елементів як національно-патріотичного виховання, програми розвитку туризму, організації і пропаганди здорового активного способу життя, виявлення вміння школярів самостійно й колективно долати перешкоди, жити в польових умовах та спілкуватися з природою, – наголосив голова районної ради Олексій Собко на відкритті гри.

Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»

– Відрадно, що кількість учасників змагань щороку збільшується. Вже сьогодні у грі беруть участь 20 команд. А це означає, що практичні вміння та навички, нові знання, які ви отримаєте на змаганнях, сприятимуть високій патріотичній свідомості, вірності та любові до Батьківщини. І нині приємно дивитися на вас – активних, упевнених у власних силах, налаштованих на перемогу.  

Тож бажаю вам власним прикладом надихати своїх однолітків і дорослих до здорового способу життя, духовного збагачення і фізичного розвитку.  

Також до учасників гри звернулися начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, директор Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді обласної ради Віталій Коханчук, представник птахофабрики ДП «Перемога Нова» Світлана Коваль, представник туристичного клубу «Глобус» Ольга Сіренко.

В свою чергу під час урочистого відкриття керівник туристсько-краєзнавчого клубу «Альта» та за сумісництвом головний суддя змагань Анатолій Журило отримав Подяку від управління освіти і науки облдержадміністрації.

По завершенню святкового відкриття гри «Котигорошко» піднято прапор та попереднім переможцем гри командою із села Леськи «Рвані кеди» передано організаторам перехідну булаву, як символ перемоги.

Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»

Наприкінці тижня підбиватимуть підсумки гри та нагородять переможців.

Нагадаємо, торішніми переможцями були учні різних вікових груп Леськівської та Степанківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»Стартував районний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко»

Відділ освіти райдержадміністрації висловлює подяку Будищанській сільській раді, керівництву птахофабрики ДП «Перемога Нова», спеціалізованому комунальному підприємству «Райліс», будинку культури села Будище за сприяння та допомогу в проведенні районної гри.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ