Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Не обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде жити

Не обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде житиНе обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде жити

13 червня, у рамках відзначення Дня пам’яті, що проходив в пришкільному таборі «Калинка» Степанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у стінах сільської бібліотеки відбулась героїко-історична імпреза під назвою «Не обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде жити». Зустріч присвятили пам’яті тих, хто переніс нелюдські муки війни, хто впав смертю хоробрих за Батьківщину, за наше світле життя, за нас з вами.

В народі кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Саме тому молоде покоління повинно знати історію рідного краю. А історія наша пролита кров’ю і сльозами.

Невгамовні допитливі дітлахи дізналися більше про визволення свого села, переглянули відеоматеріали про героїв-односельчан на фронтах Другої світової війни, ознайомилися з постійно діючою книжковою виставкою «Доторкнись серцем до подвигу».

Не обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде жити

На фронті гарна задушевна пісня для мільйонів бійців стала гімном мужності, патріотизму, віри в перемогу. Одну з таких пісень для всіх присутніх на заході виконала Оксана Костенко.  

Спливли роки. Нові Степанки піднялися з руїн та попелищ. Адже життя зупинити не можливо. Та пам’ять про минуле – священна. 

За інформацією відділу культури і туризму РДА