Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»

Сьогодні, 13 червня працівники галузі охорони здоров’я району відсвяткували професійне свято. У Червонослобідському будинку культури зібралися разом представники різних медичних професій: хірурги, терапевти, медичні сестри, загалом усі, хто щодня піклується про здоров’я жителів нашого району.

Слова подяки та привітання прозвучали від голови районної ради Олексія Собка та депутата обласної ради Анатолія Коверського, окрім привітань, керівник району відзначив і робочі надбання медицини, які стали можливими й завдяки праці медиків. Звертаючись до медичних працівників голова районної ради Олексій Собко, наголосив, - в переддень професійного свята Дня медичного працівника прийміть від імені депутатського корпусу, від мене особисто щирі слова вітання та побажання міцного здоров’я, добра і злагоди.

Праця медиків є однією із найбільш благородних та гуманних. Вас недаремно називають хранителями життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У ваших руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Медицина району займає одне із перших місць серед закладів охорони здоров’я області і ми пишаємось цим та докладемо максимум зусиль для того, аби на зазначених рубежах перебувати ще довго.  

Зрозуміло, що даний авторитет виник не за декілька років, а протягом тривалого періоду кропіткої, самовідданої праці і теперішнього покоління лікарів, і ветеранів медицини, які довгий час працювали, не жалкуючи своїх сил і здоров’я задля великої мети лікування людини.  

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»

Про це свідчить сьомий рік поспіль перше місце з-поміж міст та районів області за підсумками минулого року та перше місце за I квартал 2017 року з найвищим коефіцієнтом досягнутих результатів.  

Під час заходу голова районної ради нагородив кращих працівників медичної галузі Почесною Грамотою Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації та вручив цінні подарунки головним лікарям Черкаської центральної районної лікарні, районній лікарні села Мошни та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Також, про досягнення колективу медпрацівників відзначили головний лікар Черкаської центральної районної лікарні – Микола Гуськов, районної лікарні села Мошни - Любов Іващук та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - Ганна Пантюхіна.  

В свою чергу звертаючись до присутніх головний лікар Микола Гуськов наголосив, що Черкаська районна лікарня – багатопрофільна лікувальна установа, центр надання кваліфікованої медичної допомоги населенню району. Сьогодні в Черкаській центральній районній лікарні працює 568 осіб медичного та обслуговуючого персоналу, з них лікарів – 104, 226 – середнього медичного персоналу. Більшість з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, що свідчить про високий професіоналізм. Зі словами щирої вдячності звернувся до ветеранів медичної служби, які знання, досвід, теплоту свого серця віддали лікуванню людей. Серед них заслужений лікар України – Крот Василь Іванович. Найтепліші слова вдячності заслуговують медики, які на даний час забезпечують надання медичної допомоги під час проведення антитерористичної операції на сході країни. 

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»

По завершенню виступу головний лікар Черкаської центральної районної лікарні спільно з профспілковим комітетом нагородили лікарів Почесними грамотами.  

Відзначила здобутки та побажала майбутніх успіхів лікарям району сільський голова Зінаїда Михайленко. 

Також, медичних працівників району з їхнім професійним святом привітала помічник народного депутата України Сергія Рудика, Оксана Ковтун.  

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника «Здоров’я народу – багатство країни»

Після урочистостей, медиків району привітали святковою концертною програмою, підготовленою відділом культури та туризму районної державної адміністрації. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ