Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась презентація нової відео-гастроскопічної стійки «PENTAX»

Відбулась презентація нової відео-гастроскопічної стійки «PENTAX»Відбулась презентація нової відео-гастроскопічної стійки «PENTAX»

Сьогодні в Черкаській центральній районній лікарні головним лікарем, депутатом районної ради Миколою Гуськовим відбулась презентація нової гастроскопічної стійки «PENTAX» (Японія), в якій взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш та працівники центральної районної лікарні.

Як зазначив головний лікар центральної районної лікарні, така можливість відбулася за сприяння керівництва району та депутатського корпусу, які виділили кошти в сумі 1177,1 тис.грн. з районного бюджету.

Перевага цієї моделі відзначається у зниженні нею завантаженості на лікаря і забезпечення максимального комфорту для пацієнтів.

Про можливості гастрофіброскопа розповів лікар-хірург центральної районної лікарні Віталій Підгірний, який зазначив, що даний апарат дозволяє проводити якісну діагностику і виконувати необхідні медичні маніпуляції. Дана модель має відповідні технічні характеристики, високу якість зображення, велику функціональність, необхідну жорсткість.

Відбулась презентація нової відео-гастроскопічної стійки «PENTAX»

Застосовується при проведенні оперативного втручання: коагуляції, поліпєктомії, біопсії, дилатації та інших. Також з ним використовуються інші додаткові інструментарії, що розширюють його можливості, відповідно на ранніх стадіях можна виявити різні патології у пацієнтів. 

В свою чергу головний лікар центральної районної лікарні навів дані обстежень кабінетом гастроендоскопії, проведених у 2016 році: 

- гастроендоскопії – 1225; 

- колоноскопії – 231; 

- бронхоскопії – 9. 

Відбулась презентація нової відео-гастроскопічної стійки «PENTAX»

На завершення голова районної ради Олексій Собко подякував головному лікарю Миколі Володимировичу за високі рейтингові показники, які останні роки тримає центральна районна лікарня та депутатському корпусу за підтримку медичної галузі району, а також побажав медикам подальшого розвитку в забезпеченості населення району медичними послугами в світлі проведення реформи охорони здоров’я в Україні.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ