Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

1,5 МЛРД ГРН СУБВЕНЦІЇ – НА ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ОТГ

1,5 МЛРД ГРН СУБВЕНЦІЇ – НА ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ОТГ

В Уряді ухвалили рішення, якими забезпечили спрямування 1,5 млрд грн субвенції з державного місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Про це заявив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови КМУ «Про внесення змін до постанови КМУ від 16 березня 2016 року №200».

– Таким чином 366 ОТГ у 2017 році отримають фінансове забезпечення для підвищення якості надання послуг, створення ЦНАПів, відбудову соціальних об’єктів, шкіл, дитсадочків, реконструкцію та ремонт вулиць, доріг, мостів, об’єктів водопостачання, впровадження енергоефективних заходів, закупівлю транспортних засобів тощо, – зазначив Геннадій Зубко.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр повідомив, що субвенція також спрямована на розбудову інфраструктури з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. Під час розроблення проектної документації та закупівлі транспортних засобів, зокрема шкільних автобусів, будуть враховані потреби осіб з інвалідністю. Україна має створити безбар’єрний простір на рівні громад, підкреслив він. 

Геннадій Зубко зазначив, що саме створення ОТГ в областях залучає кошти. Ті регіони, які рухаються по реформі децентралізації, створюють спроможні громади, мають можливість отримати більше державної підтримки на область. Про це інформує прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.