Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Практика публічного звітування, запропонована депутатами районної ради буде продовжена

Практика публічного звітування, запропонована депутатами районної ради буде продовжена Практика публічного звітування, запропонована депутатами районної ради буде продовжена

Звіти господарської діяльності першими озвучили голови районних організацій ветеранів та інвалідів, на статутну діяльність та проведення заходів якими спрямовувалися кошти з районного бюджету.

Практика публічного звітування, запропонована депутатами районної ради буде продовжена й надалі, аби інформувати громадськість про внесок організації у розвиток суспільства.

Продемонструвати значущість і надійність організації, створити в організації систему збору інформації про її діяльність, проаналізувати діяльність організації за рік, оцінити сильні та слабкі сторони, врахувати їх при плануванні подальшої роботи, - зауважує голова районної ради Олексій Собко.

- А саме звітування може послужити хорошу службу громадській організації при вирішенні нею ключових завдань: залучення коштів на свої проекти, завоювання довіри у громаді, серед колег і клієнтів, налагодження зв’язків з владними структурами тощо. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ