Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО УРЯДУ З ПРИВОДУ ОБЛЕНЕРГО

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО УРЯДУ З ПРИВОДУ ОБЛЕНЕРГО

Депутати районної ради на сесії проголосували за звернення до уряду з приводу складної ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго».

Так, проект рішення «Про звернення депутатів Черкаської районної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго» підтримали всі районні народні обранці, присутні в залі.

Перед прийняттям рішення надавалось слово РЕМу і депутатам. Було вкотре озвучено суми заборгованості перед працівниками підприємства, присутнім нагадали про критичні ситуації, які вже ставались в районі, зокрема із знеструмленням амбулаторії в Руській Поляні. 

Наразі розробили механізм погашення боргів перед працівниками обленерго, проте він запрацює після того, як з боргами розрахується «Азот». А час іде і населення залишається в зоні ризику на випадок надзвичайної ситуації, бо працівники підприємства страйкують, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. – Тому ми звертаємося з проханням пришвидшити впровадження заходів щодо стабілізації роботи товариства.

 

За інформацією сайту "Сільських обрій"