Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітей

Керівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітейКерівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітей

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяли участь у районному культурно-масовому заході для дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відбувся в селі Руська Поляна.

В заході, також взяли участь сільський голова Олег Гриценко, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями Ніна Вурсіченко, помічник народного депутата України Владислава Голуба, Інна Ключка.

В своєму привітанні до дітей голова районної ради зазначив: - Сьогодні ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей. Діти – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Саме від нас дорослих залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя – любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність – повертається до нас сторицею.

Зігріймо їх теплом свого серця та батьківською ласкою. Хочеться вірити в те , що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною. 

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба.  

Керівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітейКерівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітей

Учасників заходу, також привітали: голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями Ніна Вурсіченко, сільський голова Олег Гриценко.  

Конкурсно-розважальну програму для дітей було організовано на сільському стадіоні села Руська Поляна.  

Дітей супроводжували різноманітні вікторини, запальні танці та пісні, конкурс малюнків на асфальті, батути, а також концертна програма підготовлена працівниками сільського будинку культури.  Переможницею конкурсу малюнків на асфальті присвячному Дню захисту дітей стала Софія Гончаренко, якій вручено грамоту та подарунок.

Керівники району взяли участь в районному святі до Дня захисту дітей  

Під час заходу керівники району вручили квіти для мам, а подарунки для дітей створили атмосферу справжнього дитячого свята. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ