Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Природоохоронний проект Черкаського району пройшов конкурсний відбір

Природоохоронний проект Черкаського району пройшов конкурсний відбірПриродоохоронний проект Черкаського району пройшов конкурсний відбір

Конкурсна комісія визначила природоохоронні проекти, що співфінансуватимуться з обласного бюджету. Загалом же на реалізацію проектів у 2017 році передбачено біля 15 млн. грн.

На засіданнях, що проведені 26 і 30 травня 2017 року, розглянуто 32 проекти, підготовлених територіальними громадами області.

Відповідним рішенням обласної ради передбачено, що 50 відсотків загального обсягу коштів екологічного фонду буде розподілено в разі відбору проектів за результатами конкурсу на умовах співфінансування із місцевими бюджетами (частка спільного кошту має становити не менше 10%).

Члени комісії віддавали перевагу тим проектам, що мають змістовну екологічну складову, передбачають покращення стану навколишнього середовища і природоохоронний ефект, а також мають найбільший відсоток співфінансування із місцевих бюджетів. Це, зокрема, з реконструкції водовідведення та каналізаційних мереж, відновлення гідрологічного режиму річок і ставків, вирішення вивезення сміття та твердих побутових відходів в населених пунктах тощо.  

Таким чином, до розгляду за оціночними критеріями було допущено 25 проектів, з яких 14 – пройшли конкурсний відбір. Це, природоохоронні проекти з Черкаського, Звенигородського, Лисянського, Тальнівського, Золотоніського, Уманського районів та інші. Сума фінансування на їх виконання становитиме близько 13 млн. 971 тис. гривень. 

У роботі комісії облдержадміністрації з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, реалізація яких передбачена у цьому році взяв участь голова обласної ради Олександр Вельбівець.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ