Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Голова районної ради взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційГолова районної ради взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обговорення ситуації пов’язаної із припиненням електропостачання об’єктам життєзабезпечення населення та промислових об’єктів на ПАТ «Черкасиобленерго» відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.05.2017 №17. Її сьогодні провів голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш. В роботі комісії взяли участь представники підприємств району, заступники командира військової частини А 3193, представник військової частини А 3177, сільські голови сіл Геронимівки, Червоної Слободи, Леськи, Хутори, сільський староста с. Ірдинь.

На початку роботи комісії голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш надав слово для інформування начальнику району електричних мереж Андрію Подухайло який зазначив, що його трудовий колектив із 26 травня вступає в страйк, при цьому всі роботи, в тому числі і невідкладні, будуть виконуватись за погодженням із страйковим комітетом.

Голова районної ради взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційВесь персонал страйкує не на робочому місці, на місці буде декілька чоловік. Бригада ремонтників буде працювати вразі надзвичайної ситуації тільки на відключення, питання про відновлення постачання електроенергії не стоїть. Всі послідуючі роботи будуть виконуватися за погодженням із страйковим комітетом. Страйк об’явлений безстроковий, до повного погашення заборгованості по заробітній платі.

На запитання голови районної ради Олексія Собка – на вашу думку, де ж все таки центр прийняття відповідного рішення з виходу із даної ситуації, на що начальник району електричних мереж Андрій Олександрович відповів, що це питання лежить у площені НКРЕКП.

Про підготовку своїх підприємств вразі надзвичайної ситуації доповіли головний лікар Черкаської районної лікарні Микола Гуськов, головний енергетик птахофабрики «Перемога нова» Михайло Кошєлєв, заступник командира, головний інженер військової частини А 3193 – майор Андрій Радченко та інші. 

В свою чергу голова районної ради зазначив, що вже сьогодні нам потрібно задуматися щодо впровадження альтернативних відновлювальних джерел електроенергії, внести зміни в районну Програму енергозбереження, що би в подальшому мінімізувати залежність від монопольного ринку електропостачання. 

Під час засідання комісія обговорила План дій вразі виникнення екологічної безпеки та надзвичайної ситуації в районі, який буде доведено до відповідних виконавців. 

На завершення голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш зачитав присутнім рішення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та відповідні доручення з даного питання.  

Про результати сьогоднішнього засідання комісії, буде проінформовано обласну державну адміністрацію та підготовлене відповідне звернення до відповідних державних органів. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ