Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В області запрацював Центр розвитку місцевого самоврядування

В області запрацював Центр розвитку місцевого самоврядування

23 травня 2016 року відбулося урочисте відкриття Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного з метою підтримки втілення реформ децентралізації в області, забезпечення надання консультацій та проведення навчань для різних рівнів місцевого самоврядування. Перерізали символічну стрічку новоствореного Центру голова обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань, керівник відділу управління програмою «U-LEAD з Європою» Віктор Ветцель та директор установи Сергій Слинько.

– Переконаний, що створений Центр розвитку місцевого самоврядування стане об’єднавчою установою, базою і своєрідним «домом» для тих органів місцевого самоврядування, що вже створили об’єднані громади чи перебувають на шляху до об’єднання. Він сприятиме організаційному, фінансовому, правовому забезпеченню учасників децентралізаційного процесу… Окремо хочу відзначити європейську спільноту, яка не залишається осторонь усіх тих процесів, що наразі відбуваються у нашій країні. І сьогоднішнє представництво програми «U-LEAD з Європою» – організації, що всесторонньо підтримує Україну на шляху реформування органів місцевого самоврядування – в черговий раз підтверджує той факт, що наша держава є частиною міжнародної спільноти, а не відокремленим суб’єктом, – зауважив Олександр Вельбівець.

За словами Ярослава Березаня, хоча де-юре Центр стартував лише сьогодні, де-факто він вже має певні напрацювання, що дає новий імпульс для реалізації поставлених цілей.

В області запрацював Центр розвитку місцевого самоврядування

Про реальну допомогу та підтримку не лише на словах зауважили й присутні на відкриття голови об’єднаних територіальних громад області.

Наостанок директор Черкаського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Слинько більш детально ознайомив присутніх з діяльністю офісу та розповів про стратегічні пріоритети роботи Центру, співпрацю з міжнародними партнерами.

Після цього присутні обговорили питання подальшої співпраці Центру та громад за круглим столом. 

Довідково: 

Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.  

За інформацією Виконавчого апарату обласної ради