Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області прозвітував про результати роботи у квітні 2017 року по Черкаському району

Керівник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області прозвітував про результати роботи у квітні 2017 року по Черкаському району

У квітні 2017 року Черкаська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Черкаській області (далі – Черкаська ОДПІ) спрямувала до бюджетів усіх рівнів 40,3 млн. гривень податків і зборів. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 24,5 млн. гривень. До місцевих бюджетів Черкаського району надійшло 15,6 млн.грн. платежів. Такі цифри озвучив начальник Черкаської ОДПІ Іван Приблуда.

Він повідомив, що у співставних умовах до факту квітні 2016 року до державного бюджету зібрано більше на 17,6 млн.грн., або на 256,2 відс. більше, ніж за відповідний період 2016 року. За словами керівника Черкаської ОДПІ до місцевих бюджетів надійшло на 2,0 млн.грн., або на 14,8 відс. більше, ніж у квітні 2016 року.

Зокрема, за квітень 2017 року платники Черкаського району сплатили 11,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, в тому числі 2,9 млн.грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, 8,8 млн.грн. – до місцевих бюджетів. За квітень 2017 року зібрано 20,5 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 0,9 млн.грн. військового збору.

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 2,6 млн.грн. єдиного податку – на 0,2 млн.грн. більше, ніж у квітні 2016 року. Земельний податок та орендна плата перерахована в сумі 2,4 млн.грн.

Також сплачено 13,3 млн. гривень єдиного соціального внеску.  

Керівник Черкаської ОДПІ подякував платникам податків і зборів Черкаського району, які дуже відповідально ставляться до сплати податків.

«З перших днів року ми активно проводимо навчальні й просвітницькі заходи по роз’ясненню законодавчих змін платникам і тісно співпрацюємо з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування. Все це дало позитивний результат», – розповів Іван Приблуда.  

Він зазначив, що найзначніші находження за квітень 2017 року від збору ПДВ з вироблених в Україні товарів - 20,5 млн.грн., що на 17,5 млн.грн. більше за факт квітня 2016 року. Надходження від ПДФО становлять 56,3 відс. всіх надходжень до місцевих бюджетів та понад 11,9 відс. – державного бюджету України.  

 

За інформацією Черкаської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області