Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Створення "соціальної станції" - один із спільних проектів німецько-українських відносин

Створення

Спільний проект німецької релігійної асоціації «Друзі України», української християнської общини «Добра звістка», Черкаської районної організації ВОІ «Союз організацій інвалідів України» за підтримки районної влади став одним із результатів тижневого візиту делегації з району Гота.

Мета створення так званої «соціальної станції» – соціальна інтеграція людей з обмеженими фізичними можливостями, які проживають у Черкаському районі та місті Черкаси. Наразі вирішують організаційні питання – це приміщення відкриють на базі вивільненого приміщення КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР» чи Центральної районної лікарні.

– Це буде місце для зустрічі людей з обмеженими можливостями з району та міста, куди вони зможуть звернутися, аби вирішити свої питання. А ще в проекті передбачено відкриття виробничих майстерень, де будуть працевлаштовані люди з інвалідністю, – розповідає керівник християнської благодійної місії «Добра звістка» Анатолій Перепелиця. 

Проект реалізовуватимуть у кілька етапів. Спершу це буде місце, де люди з обмеженими фізичними можливостями спільно проводитимуть заходи, акції, навчатимуться комп’ютерній грамотності, вчитимуть іноземну мову, отримуватимуть консультації від вузькопрофільних фахівців, а також гуманітарну допомогу. У кінцевих планах – це може бути так званий центр житлово-виробничого комплексу для неповносправних людей, де вони зможуть і проживати, і працювати.

Голова районної ради Олексій Собко наголосив, що районна влада докладе зусиль, щоби створити безбар’єрний простір і зробити Черкаський район максимально комфортним для людей із обмеженими можливостями. 

– Цей проект стане початком нашої довготривалої та плідної співпраці з німецькими друзями, – наголосив він.

– Ми познайомилися і тепер можемо братися за підготовку конкретних проектів та їх реалізацію. Розпочнемо з малого – проекту організації так званої «соціальної станції» для неповносправних людей. Щодо напрямів житлово-комунального господарства, енергозбереження, організації пожежної охорони, то ми готові ділитися досвідом з нашими українськими колегами, – зазначив у ході візиту другий заступник бургомістра Томас Фрьоліх. – Найближчим часом визначаємося із координаторами проектів із обох сторін і працюємо.  

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"