Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)

Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)

Сьогодні, 16 травня, управлінці з району Гота презентували державним службовцям Черкаського району інформації з територіального устрою федеральних земель Німеччини, досвід роботи у сфері комунального господарства, соціального забезпечення та соціального обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

На початку другий замісник бургомістра району Гота Томас Фрьоліх розпочав свою презентацію з того, що город Гота та одно іменний район знаходяться в самому центрі Німеччини. Землі Тюрінгії утворилися із 8 колишніх німецьких князівств, які до революції входили до складу Німецької імперії.

Територіальні зміни у Німеччині проходять з 1918 року по теперішній час. В період з 1922-1950 роки територіальна структура не змінювалася. В 1949 році Тюрінгія увійшла в склад Німецької Демократичної Республіки. В 1952 році під час проведення в ГДР адміністративної реформи, землі Тюрінгії були ліквідовані і розділені на адміністративні округи Єрфут, Гера і Зуль. Лиш у 1990 році після об’єднання Германії Тюрінгія була відновлена в якості федеральної землі.

Підводячи підсумки презентації другий замісник бургомістра зазначив, що зміни територіального устрою для нас не нове, вже у наступному році плануються чергові зміни. Мета цих змін - до 2035 року досягти укрупнення районів по чисельності до 130,0 тис. осіб, це також стосується і з меншою чисельністю до 5,0 тис. осіб. Бюджет району Гота складає 150 млн. євро, більша третина яких йде на соціальне забезпечення населення.

Також змістовною була презентація голови комунального нагляду району Готи Клауса Недера щодо дотримання федеральних законів та нагляду за комунальними общинами, а також про комунальне самоуправління.

Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)

Під час ознайомлення було наголошено також на задачах, які стоять перед общинами та їх розподілу на добровільні та обов’язкові.

Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)

Не менш цікавою для присутніх була презентація співробітника соціального планування та забезпечення Готи Хендріка Шелера про соціальну службу та соціальний захист.

Управлінці двох країн обмінялися досвідом та порівняли особливості організації роботи.  

Сьогодні відбулась презентація району Гота (Німеччина)

Більшість присутніх зацікавила розповідь Марії Клем, фахівця по інтеграції та інклюзії людей з вадами, щодо організації в Готському районі Центру реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, де вони можуть отримати роботу, а також займатися спортом чи просто цікаво провести дозвілля. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ