Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Представники німецького району Гота готові інвестувати соціальні проекти

Представники німецького району Гота готові інвестувати соціальні проектиПредставники німецького району Гота готові інвестувати соціальні проекти

Центр для соціальної реабілітації інвалідів – те, в що готові інвестувати представники німецького району Гота. Про це йшла мова щойно під час засідання круглого столу в начальника управління соцзахисту Черкаської РДА Сергія Коваля. В роботі круглого столу взяв участь директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Руслан Чикало.

На початку засідання начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації коротко поінформував присутніх про роботу управління та зазначив, що на обліку перебуває 5463 осіб з інвалідністю з них: інвалідів війни 334 особи (11 із числа учасників АТО), 268 дітей з інвалідністю ( з них 31 дитина з захворюванням ДЦП; 28 дітей – віз очників), інвалідів інших категорій 4861, з них I групи – 349 осіб, II групи – 1786 особи, III групи – 2726 осіб.

Про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району поінформував директор Валерій Вишиваний. Який зазначив, що питаннями соціального захисту одиноких непрацездатних громадян опікується його центр, який обслуговує 3366 осіб. Територіальний центр включає три відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення стаціонарного догляду в с. Лозівок. На протязі 2016 року відділенням денного перебування обслужені 1126 осіб, відділенням соцдопомоги вдома – 2203 особи.

Представники німецького району Гота готові інвестувати соціальні проекти

Підводячи підсумки представники німецького району Гота зазначили, що вони готові розглядати інвестиційні соціальні проекти з створення Центру для людей з інвалідністю, які можуть зустрічатися, аби проводити заходи, акції, спільно вирішувати проблемні питання. Окрім того, в цьому центрі може бути організовано, приміром, невелике виробництво, де теж працюватимуть інваліди.

Завтра, як варіант, німецька делегація огляне приміщення на території КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР».

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ