Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про пріоритети розвитку області німецькій делегації розповів заступник губернатора

Про пріоритети розвитку області німецькій делегації розповів заступник губернатораПро пріоритети розвитку області німецькій делегації розповів заступник губернатора

На сьогоднішній зустрічі з німецькою делегацією з району Гота (Німеччина) яка перебуває з офіційним візитом у Черкаському районі, заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв розповів про пріоритети розвитку Черкаської області.

Одним із таких пріоритетів на сьогодні є розвиток дорожньої інфраструктури та ремонту доріг, розвиток спорту та інші. Як зазначив Костянтин Сапартаєвич, що на даному етапі планується дорожня реформа, заплановано формування на рівні держави «дорожнього фонду», що дасть можливість акумулювати певну суму коштів для якісного та вчасного ремонту доріг. А також запланована передача доріг державного значення на обслуговування органам обласної влади та місцевого самоврядування. На сьогодні дороги - це найбільша проблема не тільки нашої області, а й всієї України. Сьогодні з державного бюджету недостатньо виділяються кошти на ремонт доріг, але ми надіємося, що ми цю проблему вирішимо.

Про пріоритети розвитку області німецькій делегації розповів заступник губернатораПро пріоритети розвитку області німецькій делегації розповів заступник губернатора

В свою чергу замісник бургомістра району Гота Томас Фрьоліх споминаючи 90 - роки минулого століття, зазначив, що ми десь також були на такому рівні забезпеченості хорошими дорогами. Але нам вдалося за короткий термін подолати ці труднощі.

Ми готові допомогти вам напрацювати відповідні проекти, обмінятися досвідом вирішення даних проблем, які вас найбільше турбують, але ви маєте самі визначатися з їхньою реалізацією.

Підводячи підсумки зустрічі заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв зазначив, що наша область зацікавлена у співпраці між двома країнами, ми відкриті до співпраці та запрошуємо інвесторів, бізнесменів для розвитку у різних сферах господарської діяльності.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ