Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





У Руській Поляні відбулися «Богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017»

У Руській Поляні відбулися «Богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017»У Руській Поляні відбулися «Богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017»

14 травня у Руській Поляні відбулися «Богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017». Показати свою силу та міць приїхали богатирі із дев’яти населених пунктів Черкаського району – Лесьок, Білозір’я, Байбуз, Будища, Хацьок, Худяків, Сагунівки, Свидівка та Геронимівки.

Привітали колективи фізкультури заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови адміністрації Петро Коренюк, депутат обласної ради Анатолій Яріш, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Бовт, сільський голова Олег Гриценко.

Змагання проходили з дартсу серед сільських голів, армрестлінгу , гирьового спорту, перетягування канату серед спортсменів - аматорів.

У Руській Поляні відбулися «богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017»У Руській Поляні відбулися «богатирські ігри» в рамках спартакіади «Найспортивніше село 2017»

Після підведення підсумків результатів пройшла урочиста церемонія нагородження переможців та призерів.

ДАРТС:
І місце – сільський голова с.Байбузи – Петро Лисенко

ІІ місце – сільський голова с.Руська Поляна – Олег Гриценко

ІІІ місце – сільський голова с. Свидівок – Світлана Вовк

ГИРЬОВИЙ СПОРТ:

вагова категорія до 60 кг

І місце – Максим Горбаченко (Сагунівка)

ІІ місце – Сергій Жалдак (Р.Поляна)

вагова категорія до 65 кг

І місце – Віталій Бочковський (Сагунівка)

ІІ місце – Юрій Коваль (Р.Поляна)

ІІІ місце – Віталій Пилипась (Худяки)

вагова категорія до 70 кг

І місце – Роман Настенко (Байбузи)

ІІ місце – Олександр Брик (Сагунівка)

ІІІ місце – Юрій Черненко (Р.Поляна)

вагова категорія до 75 кг

І місце — Олександр Кучугурний (Сагунівка)

ІІ місце – Михайло Нефьодов (Свидівок)

ІІІ місце – Дмитро Чернов (Р. Поляна)

вагова категорія до 80 кг

І місце – Ігор Журба ( Свидівок)

ІІ місце – Максим Пономарьов (Сагунівка)

ІІІ місце – Олег Медведенко (Сагунівка)

вагова категорія до 90 кг

І місце – Іван Семеняка (Худяки)

ІІ місце – Іван Журба (Байбузи)

ІІІ місце – Вадим Яценко (Р.Поляна)

вагова категорія 90 +кг

І місце – Сергій Хаврученко (Сагунівка)

ІІ місце – Максим Ігнатов (Білозір′я)

ІІІ місце – Григорій Чуб (Леськи)

АРМРЕСЛІНГ:

вагова категорія до 70 кг

І місце – Олександр Мироненко (Свидівок)

ІІ місце – Іван Жук (Худяки)

ІІІ місце – Володимир Чубенко (Білозір′я)

вагова категорія до 90 кг

І місце – Владислав Білоусько (Свидівок)

ІІ місце – Віталій Назаренко (Леськи)

ІІІ місце – Іван Шраменко (с.Р.Поляна)

вагова категорія 90 +кг

І місце – Богдан Кривошея (Р.Поляна)

ІІ місце – Сергій Кучугурний (Худяки)

ІІІ місце – Віталій Черкаленко (Геронимівка)

 

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ:

І місце – команда с.Руська Поляна

ІІ місце – команда с.Леськи

ІІІ місце — команда с.Будище

Загальнокомандний залік

І місце – команда с.Руська Поляна

ІІ місце – команда с.Сагунівка

ІІІ місце – команда с.Худяки


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ