Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

5 травня 2017 року голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк привітали ветеранів району які визволяли рідну землю від загарбників у Другій світовій війні. Зустріч відбулася у форматі «круглого столу» з нагоди відзначення 72-ої річниці з Дня Перемоги над нацизмом. У зустрічі взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко, голови первинних ветеранських організацій району.

Із вітанням, побажанням добра та здоров’я до присутніх ветеранів звернувся голова районної ради Олексій Собко. Він, зокрема, зауважив, що в ці дні усі українці вшановують «пам’ять про кожного, хто боровся за звільнення рідної землі, кожного, хто віддав найдорожче – своє життя, щоб врятувати наше із вами». Адже у ці дні, як ніколи раніше, кожен глибоко усвідомив та переоцінив значення тих перемог.

– Події, що переживаємо зараз, надають особливого змісту Дню Перемоги у тій війні… Війна, на превеликий жаль, стала для нас не сторінкою із підручника історії, а жахливою реальністю, до якої ми були не готові. І сьогодні ваш приклад об’єднує нас і робить непереможними, надихає на нові звершення, допомагає долати труднощі та йти вперед. Доземний вам уклін та найщиріша вдячність, що не шкодували себе заради нашого майбутнього. Дякуємо вам за ваш подвиг!, – наголосив Олексій Петрович.

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

Під час круглого столу керівники району нагородили голову Черкаської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимира Сафроненка медаллю «За звитягу».

Керівники району привернули увагу присутніх ветеранів до реформ які проходять у країні та в районі. Розповіли про добровільне об’єднання територіальних громад, вислухали побажання та проблемні питання які сьогодні їх турбують.

Також, голова районної ради зазначив, крім державної щорічної допомоги, 62 учасника бойових дій району до Дня Перемоги отримають матеріальну допомогу в сумі 1,0 тис.грн., яка виділення депутатами районної ради з районного бюджету.

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

Власними спогадами про далекі, але незабутні роки війни поділилася, учасниця бойових дій Ганна Соболевська із села Леськи, яка розповіла про участь у «Сталінградській битві», у визволенні Черкащини та про закінчення бойового шляху у місті Дрездені (Німечинна).

Також, під музичний супровід голови первинної ветеранської організації села Хутори Петра Гуріна, ветерани заспівали декілька військових пісень.

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

Частували ветеранів гарячим чаєм та солодощами під час яких ветерани розповідали про свої повоєнні роки, згадували про подвиги своїх однополчан, а також хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, які не повернулися із тієї страшної війни.

У Черкаському районі вшанували ветеранів-визволителів

На завершення зустрічі голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації подякували ветеранам за їх активну життєву позицію, змістовні розповіді воєнних літ та вручили квіти і солодощі, а також ще раз побажали здоров’я та довгих років життя.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ