Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Відбувся I (районний) етап військово-патріотичної гри "Джура"

Відбувся районний етап військово-патріотичної гри Відбувся районний етап військово-патріотичної гри

Сьогодні, 4 травня заступник голови районної ради Сергій Степанюк вітав учасників І (районного) етапу військово-патріотичної гри "Джура".

Звертаючись до учасників заступник голови районної ради зазначив, що у сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває військово-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Саме ці цілі сповна реалізує військово-патріотична гра «Сокіл» («Джу́ра»).

Метою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джу́ра») є виховання дітей у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей; набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни; формування високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій.

На державному рівні гра «Джу́ра» із 2012, а в нашому районі вже третій рік гра збирає ерудовану, сильну духом і тілом, патріотично налаштовану молодь.

Протягом року у навчальних закладах району відбувався відбір учасників, аби показати високий рівень і в конкурсах інтелектуального плану, і в таких, які вимагають фізичної підготовки. згуртованість і добру підготовку.

Нині близько 200 юних патріотів, у вишиванках і військовій формі, виборюватимуть першість у таких змаганнях, як муштрова підготовка, надання першої долікарської допомоги, знання історії України, туристсько-спортивні випробування.

Відбувся районний етап військово-патріотичної гри

Гра «Джу́ра» – сучасна й патріотична. В ігровій формі формується почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту суверенітету, територіальної цілісності держави.

Важливо, щоб учні незалежно від їх національності та регіону проживання ідентифікували себе з Україною, прагнули жити в Україні; розуміли необхідність дотримання конституційних і правових норм, володіння державною мовою; сприймали регіональну історію як частину загальної історії України, відчували власну причетність до майбутньої долі рідного краю як невід’ємної складової єдиної країни.

Учасники гри «Джу́ра» власним прикладом надихають юних українців, та й дорослих, долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватись і розвиватися фізично.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ