Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Пам'ять в ім'я майбутнього»

«Пам'ять в ім'я майбутнього»

Мітингом-реквієм відзначили 26 квітня 2017 року 31-шу річницю Чорнобильської трагедії у Вергунах біля меморіалу Чорнобильцям.

Схиливши голови, слухали сивочолі ліквідатори слова вдячності за їхню жертовність і подвиг у захисті всієї планети від підступного «мирного атому». Чорнобиль не дає про себе забути: «зоною», онкозахворюваннями, втраченими назавжди землями, отруєними водами, безнадійно хворими ліквідаторами.

«Чорнобильський вітер по душах гуляє, Чорнобильський пил на роки осідає…» - відлуння пісні у виконанні хорового колективу «Дивоцвіт» не дає нам забути страшний квітень 1986 року.  

Присутні уважно слухали гіркі виступи сільського голови Горбенка Т.І., настоятеля УПЦ отця Юрія, голови Чорнобильської сільської організації Черниша В. Г., ліквідатора Афоніна В. М.  

Учасники художньої самодіяльності Вергунівського Будинку культури привітали присутніх піснями і щирими поетичними рядками. Після покладання квітів до меморіалу, чорнобильців запросили у Вергунівську загальноосвітню школу, де виховні пам`ятні заходи були продовжені.

До цієї дати у бібліотеках сіл Вергуни та Нечаївка були організовані тематичні полички, книжкові виставки «Дзвони тривоги».

Ми пам’ятаємо як багато втратили за цей тридцять один рік, багато і багатьох, але життя продовжується і ми завжди будемо пам’ятати, що поряд є ті, кому треба допомогти, згадати, вшанувати.

За інформацією відділу культури і туризму РДА