Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





Федерація футболу Черкаського району затвердила календар ігор Чемпіонату Черкаського району з футболу на 2017 рік

Календар ігор Чемпіонату Черкаського району з футболу 2017 року

Федерація футболу Черкаського району затвердила календар ігор Чемпіонату Черкаського району з футболу на 2017 рік

Календар ігор

Чемпіонату Черкаського району з футболу

2017 року ( Вища ліга)


І-коло

 

Перелік команд-учасниць Чемпіонату району з футболу 2017 року

 

      1.       «Колос» с. Геронимівка

2.       с. Яснозір’я

3.       «Євраліс» с. Сагунівка -1

4.       «Нива» с. Степанки

5.       «Агростарт» с. Леськи

6.       «Рось» с. Тубільці

 

7.       «Маїс» с. Вергуни 

І тур  30.04 (неділя)

 

  1. с. Яснозір’я – «Маїс» с. Вергуни
  2. «Євраліс» с. Сагунівка-1 – «Рось» с. Тубільці
  3. «Нива» с. Степанки – «Агростарт» с. Леськи

«Колос» с. Геронимівка  – вихідний

 

ІI тур 07.05 (неділя)

 

  1. «Рось» с. Тубільці - «Нива» с. Степанки
  2. «Маїс» с. Вергуни - «Євраліс» с. Сагунівка-1
  3. «Колос» с. Геронимівка  - с. Яснозір’я

«Агростарт» с. Леськи – вихідний

 

ІІІ тур 14.05 (неділя)

 

  1. «Євраліс» с. Сагунівка-1- «Колос» с. Геронимівка 
  2. «Нива» с. Степанки - «Маїс» с. Вергуни
  3. «Агростарт» с. Леськи - «Рось» с. Тубільці

     с. Яснозір’я – вихідний

 

ІV тур 21.05 (неділя)

 

  1. «Маїс» с. Вергуни - «Агростарт» с. Леськи
  2. «Колос» с. Геронимівка  - «Нива» с. Степанки
  3. с. Яснозір’я - «Євраліс» с. Сагунівка-1

     «Рось» с. Тубільці – вихідний

 

 

V тур 28.05 (неділя)

 

  1. «Нива» с. Степанки - с. Яснозір’я
  2. «Агростарт» с. Леськи - «Колос» с. Геронимівка 
  3. «Рось» с. Тубільці - «Маїс» с. Вергуни

      «Євраліс» с. Сагунівка-1- вихідний

       04.06. – резервний день

 

 

VІ тур  11.06 (неділя)

 

  1. «Колос» с. Геронимівка  - «Рось» с. Тубільці
  2. с. Яснозір’я - «Агростарт» с. Леськи
  3. «Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Нива» с. Степанки

      «Маїс» с. Вергуни - вихідний

 

VІІ тур 18.06 (неділя)

 

  1. «Агростарт» с. Леськи - «Євраліс» с. Сагунівка-1
  2. «Рось» с. Тубільці - с. Яснозір’я
  3. «Маїс» с. Вергуни - «Колос» с. Геронимівка 

      «Нива» с. Степанки – вихідний

 

Початок ігор о 16.00 годині

 

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд.

 

 ІІ-коло

 VІІІ тур  06.08 (неділя)

 

  1. «Маїс» с. Вергуни - с. Яснозір’я
  2. «Рось» с. Тубільці - «Євраліс» с. Сагунівка-1
  3. «Агростарт» с. Леськи - «Нива» с. Степанки

«Колос» с. Геронимівка  – вихідний

 

ІХ  тур 13.08 (неділя)

 

  1. «Нива» с. Степанки - «Рось» с. Тубільці  
  2. «Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Маїс» с. Вергуни
  3. с. Яснозір’я - «Колос» с. Геронимівка

«Агростарт» с. Леськи – вихідний

 

Х тур 20.08 (неділя)

 

  1. «Колос» с. Геронимівка  - «Євраліс» с. Сагунівка-1
  2. «Маїс» с. Вергуни - «Нива» с. Степанки  
  3. «Рось» с. Тубільці - «Агростарт» с. Леськи

     с. Яснозір’я – вихідний

 

ХІ тур 27.08 (неділя)

 

  1. «Агростарт» с. Леськи - «Маїс» с. Вергуни
  2. «Нива» с. Степанки - «Колос» с. Геронимівка 
  3. «Євраліс» с. Сагунівка-1 - с. Яснозір’я

     «Рось» с. Тубільці – вихідний

 

 

ХІІ тур 03.09 (неділя)

 

  1. с. Яснозір’я - «Нива» с. Степанки
  2. «Колос» с. Геронимівка  - «Агростарт» с. Леськи  
  3. «Маїс» с. Вергуни - «Рось» с. Тубільці

      «Євраліс» с. Сагунівка-1- вихідний

       10.09 – резервний день

 

 

ХІІІ тур  17.09 (неділя)

 

  1. «Рось» с. Тубільці - «Колос» с. Геронимівка 
  2. «Агростарт» с. Леськи - с. Яснозір’я
  3. «Нива» с. Степанки - «Євраліс» с. Сагунівка-1

      «Маїс» с. Вергуни - вихідний

 

ХІV тур 24.09 (неділя)

 

  1. «Євраліс» с. Сагунівка-1 - «Агростарт» с. Леськи
  2. с. Яснозір’я - «Рось» с. Тубільці
  3. «Колос» с. Геронимівка - «Маїс» с. Вергуни

      «Нива» с. Степанки – вихідний

 

Початок ігор тури:

-          VІІІ- ХІІ о 16.00 годині;

-          ХІІІ- ХІV о 15.00 годині.

 

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд

 

 Календар ігор Чемпіонату Черкаського району з футболу

2017 року ( перша ліга)

І-коло

 

Перелік команд-учасниць Чемпіонату району з футболу 2017 року

 

 1. с.Худяки

2. «Темп» с.Хутори

3. с.Мошни

4. «Олімп» с.Руська Поляна

5. «Дніпро» с. Свидівок

6. с. Хацьки

7. «Чайка – Євраліс» с.Сагунівка-2

8. «Арсенал» с. Дубіївка

9. «Темп» с. Руська Поляна

10. с. Білозір’я

11. ФК «Будище» с. Будище

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І тур  29.04 ( субота)

 

  1. «Темп» с.Хутори - ФК «Будище» с. Будище
  2. с. Мошни – с. Білозір’я
  3. «Олімп» с.Руська Поляна -  «Темп» с. Руська Поляна
  4. «Дніпро» с. Свидівок – «Арсенал» с. Дубіївка
  5. с. Хацьки - «Чайка – Євраліс» с.Сагунівка-2

           с. Худяки  – вихідний

 

ІI тур 06.05 (субота)

 

  1. «Арсенал» с. Дубіївка - с. Хацьки
  2. «Темп» с. Руська Поляна - «Дніпро» с. Свидівок
  3. с. Білозір’я - «Олімп» с.Руська Поляна
  4. ФК «Будище» с. Будище - с. Мошни
  5. с. Худяки  - «Темп» с.Хутори

Євраліс» с.Сагунівка-2 – вихідний

 

ІІІ тур 13.05 ( субота)

 

  1. с. Мошни - с. Худяки 
  2. «Олімп» с.Руська Поляна - ФК «Будище» с. Будище
  3. «Дніпро» с. Свидівок - с. Білозір’я
  4. с. Хацьки - «Темп» с. Руська Поляна
  5. Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Арсенал» с. Дубіївка

     «Темп» с.Хутори – вихідний

 

ІV тур 20.05 (субота)

 

  1. «Темп» с. Руська Поляна - Євраліс» с.Сагунівка-2
  2. с. Білозір’я - с. Хацьки
  3. ФК «Будище» с. Будище - «Дніпро» с. Свидівок
  4. с. Худяки  - «Олімп» с.Руська Поляна
  5. «Темп» с.Хутори - с. Мошни

     «Арсенал» с. Дубіївка – вихідний

 

 

V тур 27.05 (субота)

 

  1. «Олімп» с.Руська Поляна - «Темп» с.Хутори
  2. «Дніпро» с. Свидівок– с. Худяки 
  3. с. Хацьки - ФК «Будище» с. Будище
  4. «Євраліс» с.Сагунівка-2 – с. Білозір’я
  5. «Арсенал» с. Дубіївка - «Темп» с. Руська Поляна

      с. Мошни - вихідний

 

VІ тур  03.06 (субота)

 

  1. с. Білозір’я - «Арсенал» с. Дубіївка
  2. ФК «Будище» с. Будище – «Євраліс» с.Сагунівка-2
  3. с. Худяки  - с. Хацьки
  4. «Темп» с.Хутори - «Дніпро» с. Свидівок
  5. с. Мошни - «Олімп» с.Руська Поляна

      «Темп» с. Руська Поляна - вихідний

 

VІІ тур 10.06 ( субота)

 

  1. «Дніпро» с. Свидівок - с. Мошни
  2. с. Хацьки - «Темп» с.Хутори
  3. «Євраліс» с.Сагунівка-2 - с. Худяки 
  4. «Арсенал» с. Дубіївка -ФК «Будище» с. Будище
  5. «Темп» с. Руська Поляна - с. Білозір’я

      «Олімп» с.Руська Поляна – вихідний

 

VІІІ тур 17.06 (субота)

 

  1. ФК «Будище» с. Будище - «Темп» с. Руська Поляна
  2. с. Худяки - «Арсенал» с. Дубіївка
  3. «Темп» с.Хутори - «Євраліс» с.Сагунівка-2
  4. с. Мошни - с. Хацьки
  5. «Олімп» с.Руська Поляна - «Дніпро» с. Свидівок

      с. Білозір’я -  вихідний

 

 

ІХ тур 24.06 ( субота)

 

  1. с. Хацьки - «Олімп» с.Руська Поляна
  2. «Євраліс» с.Сагунівка-2 - с. Мошни
  3. «Арсенал» с. Дубіївка - «Темп» с.Хутори
  4. «Темп» с. Руська Поляна - с. Худяки 
  5. с. Білозір’я - ФК «Будище» с. Будище

      «Дніпро» с. Свидівок – вихідний

      01.07- резервний день.

 

Х тур 08.07 ( субота)

 

  1. с.Худяки - с. Білозір’я
  2. «Темп» с.Хутори - «Темп» с. Руська Поляна
  3. с. Мошни - «Арсенал» с. Дубіївка
  4. «Олімп» с.Руська Поляна – «Євраліс» с.Сагунівка-2
  5. «Дніпро» с. Свидівок - с. Хацьки

      ФК «Будище» с. Будище – вихідний

 

ХІ тур 15.07 ( субота)

 

  1.  «Євраліс» с.Сагунівка-2 - «Дніпро» с. Свидівок
  2. «Арсенал» с. Дубіївка - «Олімп» с.Руська Поляна
  3. «Темп» с. Руська Поляна - с. Мошни
  4. с. Білозір’я - «Темп» с.Хутори
  5. ФК «Будище» с. Будище - с.Худяки

      с. Хацьки – вихідний

 

Початок ігор о 16.00 годині.

 

Час початку гри може бути змінено за домовленістю двох команд