Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Делегація Черкаського району взяла участь у заходах з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Делегація району взяла участь у заходах з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня, у Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, делегація району на чолі з головою районної ради Олексієм Собком, заступником голови районної ради Сергієм Степанюком, заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергієм Ковалем, першим заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилою Лядецькою взяли участь у мітинг-реквіємумі  вшанування пам’яті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. У церемонії вшанування пам’яті воїнів та героїв Чорнобиля також взяли участь ліквідатори аварії на ЧАЕС, родини загиблих героїв Чорнобиля, релігійна громада.

Поминальну церемонію однієї з найтрагічніших дат в історії українського народу провели біля пам'ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в Соборному сквері м. Черкас. Пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання.

Делегація району взяла участь у заходах з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Нагадаємо. «Понад 30 років тому сталась страшна катастрофа, яка увійшла в історію як «чорний день весни» не тільки українського народу, а й усього світу.  

Ця страшна трагедія є застереженням і нагадуванням для всього людства про дбайливе та обережне ставлення при використанні новітніх технологій та можливих наслідків недбайливого ставлення до її експлуатації.  

Українці заплатили надзвичайно високу ціну за Чорнобильську катастрофу, життями своїх найкращих громадян - пожежників, лікарів, добровольців, ліквідаторів, які першими зустріли та боролись з наслідками аварії. Наше завдання - зробити все задля того, щоб подібні катастрофи ніколи не повторилися. І пам’ятати - людські життя - найвища цінність».  

Цього дня в усіх населених пунктах району до 31-х роковин наймасштабнішої техногенної катастрофи у школах та закладах культури проводять тематичні зустрічі, лекції, перегляди фільмів, виставки та години-реквієми, акції «Запали свічку».  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ