Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» знову на висоті

Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» знову на висоті

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (3-4 етапи), Кубок України (3 етап, спринт) зі спортивного орієнтування (бігом) пройшов з 19 по 24 квітня у Черкаській області.

Урочисте відкриття змагань відбулося в Будинку культури ім. І. Кулика м. Черкаси. Учасників чемпіонату привітали: заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов, головний суддя та віце-президент «Федерації спортивного орієнтування Черкаської області» Тетяна Уфімцева.

До участі у чемпіонаті було заявлено понад 400 учасників з 23 команд. Змагання проходили 4 дні на короткій, класичній, спринтерській дистанціях та 3-етапній естафеті. В складі збірної команди Черкаської області у змаганнях взяли участь вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» відділення спортивного орієнтування с. Сагунівка та с. Яснозір’я.  

Не дала шансу суперникам та стала абсолютною чемпіонкою у своїй віковій категорії, виборовиши чотири перші місця, Анастасія Хворостян з с. Сагунівка.  

Каріна В’юник в особистому заліку виборола друге місце, а в естафеті разом з Катериною Пащиною (с. Сагунівка) та Анастасією Кордонською (м. Черкаси) вибороли золоту нагороду. Третє місце в цьому виді посіли Богдана Сухенко та Анастасія Небелиця (с. Яснозір’я) з Діаною Бардик (м. Черкаси).  

Також добре в естафеті виступив Володимир Царенко (с. Сагнуівка), який разом з Богданом Устименком та Богданом Зачешигривою (м. Черкаси) посіли друге місце у віковій групі Ч-18.

За інформацією ДЮСШ "Мрія"